Afiša (26. maijs - 1. jūn)

Lieldienu svētku izskaņā BJC “Mīlgrāvis” tiek atklāta “Mazā galerija”

Sākums Izglītība Interešu izglītība Lieldienu svētku izskaņā BJC “Mīl...

2017. gada 21. aprīlis

Bērnu un jauniešu centrs “Mīlgrāvis” īstenojis jau pirms pāris gadiem noskatītu ideju - Čehijas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pedagogu darba pieredzi. Tā bija ideja par “mini galerijas” veidošanu, un beidzot tā īstenota arī BJC “Mīlgrāvis". Jaunās “mini galerijas” atklāšana notika 19.aprīlī, kur savus darbus eksponēja datorgrafikas pulciņa audzēkņi skolotāja Olafa Muižnieka vadībā.

Sabīne Radus un Mārtiņš Ranka iekārtoja savas pirmās personālizstādes. Kopīgi priecājamies par viņu veikumu un ceram, ka mūsu “Mazajā galerijā” arī turpmāk būs apskatāmi mūsu audzēkņu darbi.

Informāciju sagatavoja:

Dace Timule

BJC “Mīlgrāvis” direktora vietniece

Pēdējo reizi atjaunota 25.maijā, 2018, 20:07

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.