Afiša (25. jūn - 1. jūl)

Koklētāju ansamblis „Austriņa” aicina uz savas 35 gadu jubilejas koncertu

Sākums Izglītība Interešu izglītība Koklētāju ansamblis „Austriņa” ai...

2017. gada 18. aprīlis

Piektdien, 21.aprīlī, plkst.18.00 Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē, Merķeļa ielā 13, koklētāju ansamblis „Austriņa” aicina uz savas 35 gadu jubilejas koncertu. Ieeja bez maksas. Koncerts ilgs līdz plkst. 20.30.

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” koklētāju ansamblis „Austriņa” ir dibināts 1981.gada nogalē. Savu 35 gadu pastāvēšanas laikā „Austriņa” ir piedalījusies visos Dziesmu svētkos un koncertējusi Krievijā, Igaunijā, Lietuvā, Baltkrievijā, Zviedrijā, Kanādā, Vācijā, Nīderlandē, Lielbritānijā, Šveicē, Austrijā, Čehijā, Serbijā, Melnkalnē, Polijā, Ukrainā, Itālijā, kur vienmēr tiek novērtēta kokles skanējuma burvība.

Atsevišķu „Austriņas” dzīves lapas pusi veido nometnes, kuras notiek vasarā un ziemā. Tiek apgūts ne tikai jauns repertuārs, bet arī prasmes kopīgi sadzīvot, saturīgi izklaidēties un izrunāt ikdienā neizrunāto.

Liela vērtība ir tieši „Austriņai” veidotais repertuārs, kas sastāv no Ivetas Tauriņas oriģinālskaņdarbiem, aranžējumiem un tautas dziesmu apdarēm. Repertuārā iekļauti gan mūsdienu komponistu, gan klasiskā mūzikas skaņdarbi. Ierakstīti 5 CD.

Informāciju sagatavoja:

Iveta Freimane

skolenupils@gmail.com, ifreimane4@edu.riga.lv

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” direktora vietniece

www.rsp.lv

www.facebook.com (Bjc Rīgas Skolēnu Pils)

www.youtube.com (kanāls - Rīgas Skolēnu pils)

Pēdējo reizi atjaunota 24.jūnijā, 2017, 20:56