Afiša (17. okt - 23. okt)

Uzsāk bērnu reģistrēšanu Rīgas 272. pirmsskolas izglītības iestādē programmā ar latviešu mācību valodu

Sākums Izglītība Pirmsskolas Uzsāk bērnu reģistrēšanu Rīgas 27...

2017. gada 20. aprīlis

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina pieteikumu pieņemšanu no pirmsskolas vecuma bērnu likumiskajiem pārstāvjiem par bērnu reģistrēšanu Rīgas 272.pirmsskolas izglītības iestādes “Pērlīte”, kas atrodas Rīgā, Jelgavas ielā 86A, rindā vispārējās pirmsskolas izglītības programmas (mācību valoda – latviešu) apguvei bērniem no pusotra gada vecuma.

Šogad papildus tiks atvērta tikai viena grupa bērniem vecumā no pusotra gada vecuma, kas īstenos pirmsskolas izglītības programmu latviešu valodā, tādēļ lēmumu sistēmā atteikties no kādas izglītības iestādes (ja tā ir vienīgā) un pieteikties uz Rīgas 272.pirmsskolas izglītības iestādes “Pērlīte” jaunatvērto grupu aicinām izvērtēt atbildīgi.

Pieteikumus iesniegt var elektroniski pakalpojumu portālā www.eriga.lv pakalpojumā “Reģistrācija pirmsskolai” vai jebkurā Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā no 20.04.2017. līdz 08.05.2017. plkst. 17.00. Šajā laika periodā reģistrētajiem pieteikumiem tiks piešķirts agrākais reģistrācijas datums un laiks, kāds bērnam elektroniskajā datu bāzē Rīgas pilsētas pašvaldības pirmsskolas rindās ir fiksēts, līdz ar to arī rindas kārtas numurs sistēmā šajā laika periodā var mainīties.

Pieteikumiem, kas tiks reģistrēti pēc 08.05.2017. plkst. 17.00, tiks piešķirts tas reģistrācijas datums un laiks, kad reāli pieteikums izdarīts.

Pēdējo reizi atjaunota 17.oktobrī, 2017, 12:17