Afiša (25. jūn - 1. jūl)

Uzsāk bērnu reģistrēšanu Rīgas 216. pirmsskolas izglītības iestādē programmā ar latviešu mācību valodu

Sākums Izglītība Pirmsskolas Uzsāk bērnu reģistrēšanu Rīgas 21...

2017. gada 19. aprīlis

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina pieteikumu pieņemšanu no pirmsskolas vecuma bērnu likumiskajiem pārstāvjiem par bērnu reģistrēšanu Rīgas 216. pirmsskolas izglītības iestādes, kas atrodas Rīgā, Salaspils ielā 10, rindā vispārējās pirmsskolas izglītības programmas (mācību valoda – latviešu) apguvei bērniem no pusotra gada vecuma.

Pieteikumus iesniegt var elektroniski pakalpojumu portālā www.eriga.lv pakalpojumā “Reģistrācija pirmsskolai” vai jebkurā Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā no 18.04.2017. līdz 02.05.2017. plkst. 17.00.

Šajā laika periodā reģistrētajiem pieteikum iemtiks piešķirts agrākais reģistrācijas datums un laiks, kāds bērnam elektroniskajā datu bāzē Rīgas pilsētas pašvaldības pirmsskolas rindās jau ir fiksēts, līdz ar to arī rindas kārtas numurs elektroniskajā sistēmā šajā laika periodā var mainīties.

Pieteikumiem, kas tiks reģistrēti pēc 02.05.2017. plkst. 17.00, tiks piešķirts tas reģistrācijas datums un laiks, kad reāli pieteikums izdarīts.

Informāciju sagatavoja:
RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta Pirmsskolu nodaļas