Speciālās skolas piedalās izstādē - konkursā “Krāsainās domas 2017”(3)

Sākums Izglītība Skolas Speciālās skolas piedalās izstādē...

2017. gada 12. aprīlis

Rīgas Valda Avotiņa pamatskolā - attīstības centrā aprīļa sākumā jau trešo reizi notika Rīgas un Rīgas plānošanas reģiona speciālo skolu  izstāde - konkurss “Krāsainās domas 2017”.

Konkursā piedalījās 207 autori no desmit Rīgas pilsētas un piecām Rīgas plānošanas reģiona speciālajām skolām ar 165 darbiem, kurus palīdzēja sagatavot 52 pedagogi. Izstādi apmeklēja ap diviem simtiem audzēkņu un pedagogu no skolām un pirmsskolas iestādēm.

Šogad skolēni radošo iedvesmu smēlās dabā. Izstāde “Dārzs no aprīļa līdz aprīlim”  ir veltījums Latvijas simtgadei. Bērnu veikums priecēja skatītājus ar lielu krāsainību gan vizuālās,  gan vizuāli plastiskās mākslas darbos. Zīmējumos skolēni bija atainojuši dārzu dažādos gadalaikos. Īpaša uzmanība tika veltīta dārza ziediem. Vizuāli plastiskajā mākslā ievērību ieguva dažādi maketi un koki dažādos gadalaikos, kā arī krāsainas tekstīlijas un māla veidojumi.

Uz noslēguma pasākumu tika aicināti darbu autori un viņu pedagogi. Pasākuma dalībnieki skatījās video par sēklu dīgšanu, ziedēšanu, augļu nogatavošanos, gadalaiku maiņu un animētu A. Brigaderes dzejoli “Mīkla par garo pupu”. Katras skolas audzēkņi un skolotāji puķu kastēs iestādīja pupas un zirņus. Pasākuma noslēgumā dalībnieki saņēma balvas un atzinības rakstus, visus gaidīja arī svētku cienasts.

Materiālu sagatavoja pedagogi Dace Eisaka un Līga Jukša

pulcina 12/04/2017 12:08

Paldies Vlada Avotina skolas direktorei cien. Iridai Jansonei par uzaicinajumu visam skolam ,kur macas berni ar ipasam vajadzibam , piedalities konference Pavasara brivdienas un bernu darbu izstade!!!

Rigas Interesu Metodiska Centra vizualas un vizuali-plastiskas makslas konkursu organizetajiem cien. Viva Dzene un D. Ramane ir iespeja izmantot Liga Juksa un Dace Eisaka idejas par zimejumu noformesanu izstade.
1) katra vecuma grupa zimite cita krasa. Piemeram , sakumskola balta , pamtskola zila , C limenis dzeltena.
2)pietiek ar darba nosaukums,autors un skolotajs. Nevajag rakstit garais skolas nosaukums. Godigi var zurija vertet. Citi konkursi skatas skola , ja speciala , tad slikti. Vajag tikai cita grupa C limena berni, visi citi var kopa ar parasto skolu berniem.
3) nevajag limet cita zimite,ja zimejums divos konkursos. Viva Dzene katra konkursa citi zimete un burti izmeri.
4)daudz foto no izstade atsutija visam skolam.

@e-skola.lv 12/04/2017 13:28

Pievienojos 100% par krāsainām zīmītēm bez BJC un skolas nosaukuma - tikai NOSAUKUMS, AUTORS, PEDAGOGS

:) 12/04/2017 16:31

Огромное спасибо всем учителям за их благородный труд!

Pēdējo reizi atjaunota 26.septembrī, 2017, 10:06