Afiša (13. dec - 19. dec)

Ekoskolu Ziemas forums pirmo reizi tiek rīkots Rīgā

Sākums Izglītība Galerijas Foto galerijas Ekoskolu Ziemas forums pirmo reiz...

Ekoskolu programmas 15 gadu jubilejai veltītais Ziemas forums, kas pulcēja pedagogus un skolēnus no visas Latvijas, pirmo reizi tika rīkots Rīgā. Forums notika Rīgas Rīnūžu vidusskolā no 24. līdz 26. februārim, un tajā piedalījās vairāk nekā 300 cilvēki. Ar savu klātbūtni foruma dalībniekus pagodināja ilggadējais Ekoskolu programmas atbalstītājs - Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Ekoskolu programmu Latvijā īsteno Vides izglītības fonds, kas nodrošina visu Starptautiskā Vides izglītības fonda (Foundation for Environmental Education – FEE International) programmu darbību un attīstīšanu. Vides izglītības fonda darbību Latvijā atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds. Ekoskolu Ziemas forums notika ar Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu.

Foto: no Ziemas foruma Rīgas Rīnūžu vidusskolā

Pēdējo reizi atjaunota 13.decembrī, 2017, 15:03