Afiša (27. jūn - 3. jūl)

Aktualizēta informācija par Atvērto durvju dienām Rīgas pirmsskolas izglītības iestādēs(1)

Sākums Izglītība Pirmsskolas Aktualizēta informācija par Atvēr...

2017. gada 13. aprīlis

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes no 1. marta līdz 31. maijam plāno Atvērto durvju dienas un  aicina vecākus, kuru bērni jau apmeklē bērnudārzu, kā arī potenciālo audzēkņu vecākus iepazīties ar bērnudārza personālu, apskatīties telpas un apkārtni, kā arī iepazīt pedagoģiskā procesa organizāciju un ikdienas norises pirmsskolā.

Šogad vecāki ar visu pašvaldības pirmsskolas iestāžu atvērto durvju dienu norises laikiem var iepazīties kopējā grafikā (atjaunots 28.03.2017.) –     skatīt šeit

Lai piedalītos atklāto durvju dienā, lūdzam vecākus iepriekš pieteikties pa tālruni izvēlētajā iestādē, ko var atrast kopējā sarakstā.

Papildus sarakstam atvērtās durvju dienas organizē:

• Rīgas 172. pirmsskolas izglītības iestāde, kas 24. aprīlī no plkst. 9.00 līdz 17.00  mīļi aicina vecākus uz pirmsskolas iestādi Maskavas ielā 252 .

• Rīgas 241. pirmsskolas izglītības iestāde (Hipokrāta 25, Rīga) gaidīs topošo audzēkņu vecākus:

19. aprīlī no plkst. 15.00 līdz 18.00,

20. aprīlī no plkst. 9.00 līdz 12.00.

• Rīgas 95.vidusskolas pirmsskolas grupās atvērto durvju dienas 27. un 28. aprīlī.  Atsevišķa programma.

Apmeklētājiem nepieciešams iepriekš pieteikties pa tālruni 67848312, vai pa e-pastu: r172pii@riga.lv

Līdzi jāņem personas apliecinošs dokuments, labs noskaņojums un maiņas apavi.

Ieva 11/05/2017 22:25

Pozitīvi, ka tiek organizēts šāds pasākums, tikai vēl pozitīvāk būtu, ja arī pirmsskolām būtu detalizēta informācija par RD IKSD mājaslapā pieejamo informāciju par norises datumiem. Citādi vecāki ierodas (pirms tam piesakoties telefoniski) un viņus neviens negaida, jo, redz, pirmsskola aizmirsa ka ir divi datumi aktivitātei (esošo audzēkņu vecākiem un topošo vecāku).

Pēdējo reizi atjaunota 26.jūnijā, 2017, 17:50