Afiša (20. okt - 26. okt)

RLB „Sprīdīša skolas” sarīkojums sākumskolas skolēniem „Gaiļa gada Metenītis

Sākums Izglītība Skolas RLB „Sprīdīša skolas” sarīkojums ...

2017. gada 16. februāris

Piektdien, 3. martā, no plkst. 12.00 līdz 13.30 Rīgas Latviešu biedrībā, Merķeļa ielā 13, notiks RLB „Sprīdīša skolas” sarīkojums sākumskolas skolēniem „Gaiļa gada Metenītis”.

Sarīkojuma pirmajā daļā būs interaktīva saruna – koncerts, kurā skolēni iepazīs Meteņa tradīciju, ziemas - pavasara maiņu, Gaiļa tēlu Rīgā un folklorā. Otrajā daļā skolēni tiks aicināti iesaistīties Meteņa spēlēs un dančos.

Sarīkojumā piedalīsies Rasa Jansone un  Rozīte Katrīna Spīča - jaunas, bet jau pieredzējušas pasākumu vadītājas, kuras lieliski spēlē vairākus tautas mūzikas instrumentus, dzied un atraktīvi iesaista līdzdalībā publiku. Rasa Jansone un Rozīte Katrīna Spīča nupat atgriezušās no studijām Vācijā, kur regulāri sniedza koncertus lielākajos latviešu centros Berlīnē, Hamburgā, Minsterē, Frankfurtē, Bonnā u.c. Viņas ir Nacionālo un Starptautisko folkloras konkursu uzvarētājas.

Sarīkojumā deju soļus palīdzēs apgūt RLB „Sprīdīša skolas” nodarbību vadītāji – horeogrāfs Ernests Spīčs, etnogrāfe Indra Čekstere, dejotāja Anita Feldmene.

Cerams, ka atraktīvajā sarīkojumā apgūtās tautas gudrības par Meteni dos prieku un spēku veiksmīgam pavasarim un visam Gaiļa gadam.

Ieejas biļete skolēnam EUR 3,00. Skolotājiem un vecākiem ieeja – brīva.

Līdzi jāņem ērti apavi un jāvelk dejai piemērots apģērbs.

Informācija un pieteikšanās līdz 01.03. 2017. pa tālruni 29528421 vai e-pastā: spridisaskola@inbox.lv

meteni_afisa2.jpg

Informāciju sagatavoja: