Afiša (23. apr - 29. apr)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Ēnotāji Rīgas 49. pirmsskolas izglītības iestādē(1)

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Izglītība Pirmsskolas Ēnotāji Rīgas 49. pirmsskolas izg...

2017. gada 16. februāris

Atbalstot  „JA-YE Latvija” iniciatīvu  „Rītdienu veido šodienas lēmumi” 2017. gada 15. februārī Rīgas 49. pirmsskolas izglītības kolektīvs jau trešo gadu atbalstīja skolēnu vēlmi būt par mūsu iestādes pedagogu ēnām.

Pirmsskolas izglītības skolotājas Velgu Pudriķi, Sandru Lismani, Lolitu Butāni un Agitu Rozenštamu ēnoja – Rīgas Hanzas vidusskolas skolnieces Marta Linde, Sofia Kivkule un Anna Jansone, Rīgas 41. vidusskolas skolnieks Marks Strautmanis, Babītes vidusskolas skolnieks Artūrs Gariņš un tālo ceļu uz ēnu dienām jau otro gadu mēro no Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas skolniece Saiva Staģīte. Visiem šiem skolēniem bija iespēja vērot muzikālo skolotāju Daci Ladusāni

Ēnotāji ne tikai sekoja saviem ēnojamiem pedagogiem, bet arī kopīgi ar viņiem iesaistījās visās dienas norisēm, kā arī intervēja ēnojamos, uzdeva jautājumus un veica arī profesijas izpētes anketas aizpildi. Starp ēnotājiem bija bērni, kas savu laiku ir apmeklējuši šo izglītības iestādi tādejādi viņiem bija iespēja aplūkot grupas kurās viņi gāja un aplūkot fotogrāfiju albumus, kur atrada sevi.

Audzēkņu prieku un ēnotāju ieinteresētību apliecināja rīta cēliena mūzikas  aktivitātes un aktivitātes pastaigas laikā, rotaļu vadīšana bērniem. 

 

Informāciju sagatavoja:
Rīgas 49. pirmsskolas izglītības iestādes vadītājas vietniece Baiba Gaidamoviča

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

Здравствуйте! Вас интересуют клиентские базы данных? Ответ на Email: prodawez@mail.de, prodawez@mail.de 01/10/2017 02:01
 

Здравствуйте! Вас интересуют клиентские базы данных? Ответ на Email: prodawez@mail.de

 
Pēdējo reizi atjaunota 21.aprīlī, 2018, 17:56
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv