Afiša (23. apr - 29. apr)

Rīgas 5. pirmsskolas izglītības iestādē “Čiekuriņš” skolēni ēno pirmsskolas pedagogus

Sākums Izglītība Pirmsskolas Rīgas 5. pirmsskolas izglītības i...

2017. gada 15. februāris

Atbalstot  „JA-YE Latvija” iniciatīvu  „Rītdienu veido šodienas lēmumi” 2017. gada 15. februārī Rīgas 5. pirmsskolas izglītības “Čiekuriņš” kolektīvs atbalstīja skolēnu vēlmi būt par mūsu iestādes pedagogu ēnām.

Pirmsskolas izglītības skolotāju Initu Rūju ēnoja divas 5.klases skolnieces no Gulbenes novada Lejasciema Tīna Tuļķe un Monta Zauriņa. Pirmsskolas izglītības skolotāju Baibu Ķūrēnu ēnoja divas 6.klases skolnieces no Jelgavas 3.pamatskolas Līva Leimane un Sanija Linde. Pirmsskolas skolotāju izglītības Lauru Šustu ēnoja Rīgas 25.vidusskolas 9.klases skolniece Beāte Lindermane un Rīgas 49.vidusskolas 10.klases skolniece Anastasija Artemjeva.

Ēnotājas ne tikai sekoja  un vēroja savu ēnojamo pedagogu, bet arī iesaistījās rotaļnodarbībās un sporta nodarbībās, piedalījās pastaigu organizēšanā, tādējādi iepazīstot pirmsskolas pedagoga ikdienu.

Ēnotāju vēlme ēnot pirmsskolas pedagogu bija dažāda – esot pieredze jau auklējot mazos brāļus, māsas; pieskatīti radu bērni; vēlme izzināt kā skolotājs tiek galā ar bērna niķiem.

Šī bija jauka un iespaidiem bagāta diena gan mazajiem Čiekurēniem, gan mūsu ēnām.

enu diena2.jpg

Informāciju sagatavoja:
Rīgas 5. pirmsskolas izglītības iestādes “Čiekuriņš” vadītājas vietniece Iveta Vitkovska

Pēdējo reizi atjaunota 21.aprīlī, 2017, 17:19