Afiša (17. dec - 23. dec)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

PMMS mākslas nodaļas audzēkņu darbu izstāde ”Nebaidies būt pats!”

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Izglītība Interešu izglītība PMMS mākslas nodaļas audzēkņu dar...

2017. gada 28. februāris

Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas pirmā un otrā stāva izstāžu zālēs, no š.g. 1. februāra līdz1. aprīlim ir apskatāmi mākslas skolas audzēkņu darbi – viss par cilvēku, kuros audzēkņi daudzveidīgi iepazinuši cilvēka figūras pētniecības un attēlošanas veidus.  

Darbu kolekcija ir tapusi četru gadu garumā, tāpēc izstādīti ir daudzveidīgi mācību uzdevumi. Viss par cilvēku - seja, mīmika, portrets, ķermenis, kustība, siluets, tēls, komikss un vēstījums redzams gan zīmējumos un gleznojumos, gan telpiskos tēlos un pat apaļskultūrās. Izstāde rāda, ka veiksmīgi ir izmantoti arī tādi mūsdienīgi materiāli kā plastikāts, orakāli, putoplasts un datorgrafikas iespējas.  

Par jauniešu sajūtām šajā pasaulē skaudri un patiesi runā skolas sociālo plakātu kolekcija. Kopumā tika aktualizētas dažādas tēmas, kas jauniešiem šķita svarīgas. Piemēram, tiek apskatīts mūsu straujais dzīvesveids, vides problēmas. Tiek pievērsta uzmanība arī tam, vai mēs protam būt paši, vai paslēpjot šķietami slikto mēs kļūstam labāki? Ar šiem plakātiem jaunieši aicina rūpīgāk izvērtēt to, kas notiek ap mums un ar mums pašiem,ļaujot skatītājam aizdomāties gan par pusaudžu, gan par pieaugušu cilvēku problēmām mūsdienu pasaules kontekstā.

Aicinām apmeklēt izstādi, kura ir mūsu audzēkņu un pedagogu kopīgais eksperimentu rezultāts, par cilvēka figūras daudzveidību, bet tanī pat laikā neaizmirstot par to, ka galvenais ir  NEBAIDĪTIES BŪT PAŠIEM!

Pārdaugavas mūzikas un mākslas skola, Graudu ielā 59, darba laiks:darba dienās no plkst. 10.00 līdz 20.00

 

Papildu informācija:

e-pasts:info@pmms.lv

 www.pmms.lv

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 15.decembrī, 2017, 18:02
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv