Notikuši BJC “IK Auseklis” audzēkņu sporta svētki

Sākums Izglītība Interešu izglītība Notikuši BJC “IK Auseklis” audzēk...

2017. gada 14. februāris

Bērnu un jauniešu centra  “IK Auseklis” teritorijā 9. februārī bija vērojama rosība un sportisks noskaņojums, jo notika ikgadējie sporta svētki “Ziemas prieki “Jugla 2017””.

Pasākuma sākumā komandas tika informētas par sporta svētku norisi, kā arī enerģijas uzlādei katram dalībniekam bija nodrošināts silts dzēriens un spēcinošs kārums. Brīvi izvēlētā secībā visas komandas apmeklēja piecas aktivitāšu “stacijas”. Viena no tām bija “Jautrās kamanas”, kurās bērni izmēģināja rallijam līdzīgu trasi ar dažāda garuma distanci. Punktā “Sniega boulings” tika dota iespēja parādīt savu trāpīgumu. Vislielākā spriedze valdīja punktā “Hokejs”. “Jautro slēpju” atrakcijā bija jāizdomā stratēģiski kā ātrāk veikt uzdevumu pārvietojoties ar improvizētām slēpēm. Aktivitātes punktā “Uzzīmē savu ziemas prieku” komandas varēja izpausties arī mākslā.

Trešo vietu kopvērtējumā ieguva Vizuālās mākslas pulciņa komanda “Lidojošie pīļi”, otrajā vietā “Sarkanie bokseri”, bet visveiksmīgākais starts bija Vizuālās mākslas pulciņa apvienotajai komandai “Pingvīni”. Vispārējas fiziskās sagatavotības pulciņa komanda “Vēja suns” saņēma specbalvu par komandas kopējo noformējumu.

Kopumā piedalījās 9 komandas no dažādiem interešu izglītības pulciņiem. Priecēja tas, ka vairākas komandas klātienē atbalstīja arī pulciņu skolotāji, audzēkņi, vecāki, vecvecāki un citi interesenti gan ar padomu, gan uzmundrinājumu.

Sporta aktivitātēm noslēdzoties visi tika aicināti iestiprināties  ar krastu zupu, kura ugunskurā jau tradicionāli tiek vārīta uz vietas, kas pēc sportiskajām aktivitātēm bija īpaši iecienīta dalībnieku vidū.

Paldies visām komandām un to skolotājiem par piedalīšanos un svētku organizatoriem par sagatavoto pasākumu!

Snapseed (11).jpg

Informāciju sagatavoja: Justīne Vīksna, BJC ,,IK Auseklis” direktora vietniece izglītības jomā

Pēdējo reizi atjaunota 19.augustā, 2017, 11:55