Afiša (17. okt - 23. okt)

Vasarā notiks vokālās mākslas laboratorija ”Dziedi ar audzēkni!”

Sākums Izglītība Pedagogiem Vasarā notiks vokālās mākslas lab...

2017. gada 11. janvāris

Informējam, ka šovasar, no 14. līdz 20. jūlijam, Dzērbenes pilī kā vasaras prakse - meistarkursi dziedātājiem un vokālajiem pedagogiem notiks vokālās mākslas laboratorija "Dziedi ar audzēkni!''. Tajā var pieteikties skolu, vidusskolu, koledžu un augstskolu pedagogi, kuri ir gatavi nodarbību un meistarklašu ietvaros strādāt ar vienu audzēkni.

Sešu dienu laikā pedagogiem būs unikāla iespēja vērot vienam otra darbu, saņemt ieteikumus no kolēģiem un pieaicinātajiem konsultantiem un veikt dažādu vokālo metožu salīdzinošo analīzi.

Tā rezultātā tiks pilnveidotas pedagogu un viņu audzēkņu aktiermeistarības, skatuves runas un skatuves kustības prasmes un tās izskaņā pedagogi saņems apliecību par profesionālās kvalifikācijas pilnveidi 50 kontaktstundu apjomā.

Radošā komanda: Edgars Kramiņš, Elga Brahmane, Igeta Gaiķe, Valdis Lūriņš, Sandra Volšteine, Gints Dancītis, Gertruda Jerjomenko, u.c.

Pieteikšanās: info@vocalacademia.lv vai 22362979

Vairāk informācija: