Afiša (23. mar - 29. mar)

Ar Lielo Ziemas koncertu BJC "Bolderāja" uzsāk Jauno gadu

Sākums Izglītība Interešu izglītība Ar Lielo Ziemas koncertu BJC ”Bol...

2017. gada 10. janvāris

Turpinot iesāktās tradīcijas Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja”, kā ik gadu, ieskandinot Jauno gadu, kultūras un atpūtas centrā “Imanta” rīkoja Lielo Ziemas koncertu, kurā centra studijas un pulciņi rādīja gada laikā apgūto, ar saviem priekšnesumiem iepriecinot savus vecākus, draugus, radus un pārējos koncerta apmeklētājus.

Koncerta 28 priekšnesumos piedalījās gan tie, kuri pirmo reizi kāpa uz skatuves, gan jau pieredzējuši izpildītāji – daudzu balvu, atzinību un titulu guvušie.

Koncertā varēja priecāties par baleta pulciņa mazajām un lielajām  sniegpārsliņām, “TERRAS” daudzveidīgajām dejām par šūpuļdziesmu tematiku, Jogas pulciņš mūs tuvināja “Harmonijai ar visumu”, jaunas idejas tērpiem zilos toņos piedāvāja Auduma kolāžas pulciņš, “Rozīnes” priecēja ar savām dziesmām par prieku un aizrautību, “Kantilēnas” daudzās grupas un solisti aizrāva publiku ar dažādu noskaņu un žanra dziesmām, gatavošanās priekšdarbus svētkiem varēja apgūt “Diamond” dejās, pirmo reizi šajā koncertā skatītājus iepriecināja Ģitāras pulciņa audzēkņi un Margarita Patjoha.

Emocionāla bija  koncerta izskaņa, kad   “Rozīnes”  kopā ar visiem koncerta dalībniekiem  izpildīja dziesmu “Zvani un sveces”.

Visa Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” kolektīva vārdā sakām paldies Rīgas domes Izglītības,  kultūras un sporta  departamentam par iespēju nodarboties pulciņos un sadarbības partneriem skolām –Rīgas 19.vidusskolai, Rīgas 33.vidusskolai un Daugavgrīvas vidusskolai par iespēju deju soļus mācīties šo skolu aerobikas un mazajās sporta zālēs.

Lai skanīgs, krāsains, emocijām bagāts ir nākamais gads audzēkņiem un viņu ģimenēm un pedagogiem!

Pēdējo reizi atjaunota 22.marts, 2017, 18:25