Afiša (12. dec - 18. dec)

Bērnu un jauniešu centrs “Altona” atzīmē labākos

Sākums Izglītība Interešu izglītība Bērnu un jauniešu centrs “Altona”...

2017. gada 5. janvāris

3. janvārī Bērnu un jauniešu centra “Altona” 51. dzimšanas dienā pulcējās aktīvākie audzēkņi, radošākie pedagogi un atsaucīgākie vecāki uz pasākumu “Altonas lepnums - 2016”.

Par vairākkārtēju piedalīšanos starptautiskajās sacensībās pirmos sveica četrus robotikas pulciņa zēnus, kuri BJC “Altona” vārdu aizveduši līdz Tallinai un Vīnei. Jaunākais stikla dekora “Altonas lepnums - 2016” saņēmējs bija netradicionālo mākslas tehniku studijas audzēknis, pirmsskolnieks Rodrigo Rutkovskis (skolotāja Ieva Drēviņa), kura darbs “Lidice - 2016” tika novērtēts ar medaļu “Lidices roze”.

Pēdējos gados augusi vecāku ieinteresētība mācību procesa īstenošanā, tāpēc atzinīgi novērtējam praktisku atbalstu: Toma Šalvja tēvs Jurģis atbalstīja dalību BJC “IK Auseklis” konkursā “Mocīša stāsts”, metinot dēla sarūpētās detaļas.

Esam gandarīti, ka balvas saņēmēji jaunie pedagogi Elmārs Lelis un Jolanta Šalvīte, veiksmīgi apvienojot studijas maģistratūrā, rod laiku piedalīties daudzos BJC “Altona” labiekārtošanas projektos.

Kopā ar audzēkņiem un pedagogiem balvu “Altonas lepnums - 2016” saņēma lietvedības pārzine Solveiga Veismane, kura rūpējusies par dizaina veidošanu izstādēm, koncertiem rajona, pilsētas un republikas pasākumos.

Paldies visiem BJC “Altona” un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamnetam par atbalstu radošo konkursu organizēšanā, kuros mūsu audzēkņi var iesaistīties ar savām idejām un darbiem.

Informāciju sagatavoja:
BJC “Altona” direktore Dzintra Zemture