Slēpošanas inventārs bērniem ar īpašām vajadzībām - bez maksas

Sākums Izglītība Skolas Slēpošanas inventārs bērniem ar ī...

2017. gada 4. janvāris

Jau kopš 2011. gada Burusports distanču slēpju noma Biķerniekos veiksmīgi sadarbojas ar Strazdumuižas internātvidusskolu – attīstības centru vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem, un rezultātā skolas bērni un pavadošais personāls saņem inventāru slēpošanai Biķerniekos bez atlīdzības.

Paralēli šai iniciatīvai ik gadu mūsu ziedojuma kastēs tiek vākti līdzekļi, kuri sezonas beigās tiek novirzīti jauna slēpošanas inventāra iegādei Strazdumuižas internātvidusskolas bērniem.

Balstoties uz šo gadiem ilgušo veiksmīgo sadarbību, kuru turpinām arī šajā gadā, vēlamies aicināt arī citas Rīgas skolas, kurās mācās bērni ar īpašām vajadzībām, pievērsties aktīvam dzīvesveidam un izmantot ziemas dotās iespējas, slēpojot ar distanču slēpēm.

Mēs, Burusports, labprāt piedāvāsim slēpošanas inventāru bērniem ar īpašām vajadzībām bez maksas, iepriekš saskaņojot nodarbību laiku Biķerniekos.

Lai vienotos par šo piedāvājumu, nodarbību laikiem un saņemtu papildu informāciju, aicinām skolu pārstāvjus (sporta skolotājus) sazināties ar Burusports pārstāvjiem pa epastu info@burusports.lv, bikernieki@burusports.lv vai zvanīt 25450990.

Viens no mūsu svarīgākajiem uzdevumiem ir iesaistīt sportā pēc iespējas vairāk bērnus un jauniešus, pievērst tos aktīvam dzīvesveidam un vairot prieku.

Informāciju sagatavoja:

Dace Kurpniece