Afiša (23. sept - 29. sept)

Rīgā pasniegtas Gada balvas interešu izglītībā

Sākums Izglītība Galerijas Foto galerijas Rīgā pasniegtas Gada balvas inter...

25. novembrī Mūzikas namā “Daile” tika sumināti Rīgas labākie interešu izglītības pedagogi un audzēkņi, nominācijā “Par mūža ieguldījumu interešu izglītībā” balvu saņēmaRīgas 45. vidusskolas koncertmeistars Juris Kļava un Bērnu un jauniešu centra “Daugmale”  interešu izglītības skolotājs Konstantīns Haldins.

Šogad Gada balvai bija izvirzīts 61 nominants, no tiem viskuplākā skaitā bija pieteikti kultūrizglītības, vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pasniedzēji. Kopskaitā balvas saņēma 23 laureāti – divi nominācijā “Par mūža ieguldījumu interešu izglītībā”, viens nominācijā “Debija interešu izglītībā”, 11 nominācijā “Par ieguldījumu interešu izglītībā” un 9 nominācijā “Par sasniegumiem interešu izglītībā.

Foto Andris Bērziņš

Pēdējo reizi atjaunota 22.septembrī, 2017, 16:07