Afiša (25. jūn - 1. jūl)

Rīgas 123. pirmsskolas izglītības iestāde valsts svētku priekšvakarā rīko akciju “Ietērp koku!”(1)

Sākums Izglītība Pirmsskolas Rīgas 123. pirmsskolas izglītības...

2016. gada 16. novembris

Latvijas svētku priekšvakarā, lai padarītu krāsaināku apkārtni un ar savu labestību sasildītu kaut tikai dažus kokus, Rīgas 123. pirmsskolas izglītības iestādes teritorijā bērni kopā ar vecākiem un skolotājiem rīkoja akciju “Ietērp koku!”.

Kur paliek visas krāsas -

meža krāsas, ogu krāsas, lapu krāsas,

ābolkrāsas, varavīksnes,

vasaras un rudens krāsas?

...Rudenī kļūst krāsām salti

Ziemā krāsām ļoti auksti…      /J.Kaplinskis/

Mums likās, ka laikā, kad dienas sarūk arvien īsākas un krāsu paleti pārņem pelēkie toņi, arī dabai mēs varam sniegt cilvēku roku siltumu. Atceroties kā koku zari ar lapām mūs glāba no svelmainiem saules stariem vasarā un ļāva paslēpties no lietus lāsēm rudenī, mēs pateicībā kokus sasildījām ar mīļu roku darinātajiem adījumiem. Tagad tos nebaidīs ziemas puteņi!

Patiess gandarījums par kopīgo darbu  - krāsaini un silti gan acīm, gan dvēselei! Paldies vecākiem par atsaucību, bērniem par iejūtību un skolotājiem par uzņēmību!

koks2.jpg

Informāciju sagatavoja:
Rīgas 123. pirmsskolas izglītības iestādes administrācija

Anita 17/11/2016 16:29

ĻOTI SIRSNĪGA UN JAUKA IDEJA!

Pēdējo reizi atjaunota 24.jūnijā, 2017, 20:56