Pārdaugavas mūzikas un mākslas skolā tālākizglītības kursi “Papīra liešana un ģipša formu veidošana”

Sākums Izglītība Pedagogiem Pārdaugavas mūzikas un mākslas sk...

2016. gada 14. novembris

Līdz 20. novembrim mākslas izglītības pedagogi, mākslinieki un citi interesenti var pieteikties kursos „Papīra liešana un ģipša formu veidošana”. 26. novembrī un 3. decembrī  no plkst.10.30 līdz 14.30 (divu dienu kursi) būs iespēja izgatavot papīru un reljefus objektus no papīra masas, kas izgatavota no džinsu biksēm un pārstrādāta biroja papīra.

Apgūsim vienkāršu veidu, kā izgatavot ģipša formas un atspiest tajās papīra masu. Tiks izsniegts sertifikāts par apmeklēto12 akadēmisko stundu kursu.

Kursu programmā:

Papīra izgatavošana no papīra masas, kas izgatavota no džinsu biksēm un pārstrādāta biroja papīra.  Vienkāršu veidu apgūšana, kā izgatavot ģipša formas un atspiest tajās papīra masu. Pārrunāsim, kā šīs iemaņas izmantot mākslas nodarbībās.

Mācību maksa par šo kursu: 36,30- eiro un 16,- eiro par materiāliem. Papīra liešanas nodarbības notiks Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolā (PMMS), Graudu ielā 59, Cronquist papīra liešanas darbnīcā 113. telpa (pirmajā stāvā pie mākslas darbnīcas).

Nodarbības vadīs Ilze Dilāne Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas skolotāja, kas papīra liešanu apguvusi ASV (The Southwest School of Art) un Kristīne Zāna arī Pardaugavas Mūzikas un mākslas skolas skolotāja, profesionāla keramiķe stažējusies Minsterē.

Mācību valodas: latviešu, krievu.

Maksimālais cilvēku skaits grupā: 12.

Lūdzu pieteikties pa e-pastu ilze.dilane@gmail.com vai tālruni: 25608690 (Ilze Dilāne).

Vairāk par papīra liešanu var uzzināt šeit: http://ilzedilanesart.blogspot.com/

Šī A līmeņa pedagogu profesionālās pilnveides programma ir saskaņota ar Rīgas izglītības un informācijas metodisko centru. 2015. gada 25. februāra saskaņojuma Nr. RIIMC-15-063.

Mērķauditorija: Mākslas izglītības pedagogi, mākslinieki un citi interesenti.

Ilze Dilāne

Pēdējo reizi atjaunota 17.februārī, 2017, 16:57