Martas Rinkas balvu saņēmusi Ligita Priede

Sākums Izglītība Pirmsskolas Martas Rinkas balvu saņēmusi Ligi...

2016. gada 11. novembris

Martas Rinkas piemiņas gada balva „Mūžs veltīts bērniem” ceturtdien, 10.novembrī, tika pasniegta Rīgas 126. pirmsskolas izglītības iestādes metodiķei Ligitai Priedei. Rīgas pašvaldības balvas labākajiem pirmsskolu darbiniekiem par godprātīgu, profesionālu pedagoģisko darbu, kā arī par ieguldījumu pirmsskolas izglītības attīstībā pasniedza Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis.

Balvu nominācijā „Par ieguldījumu pirmsskolā” saņēma Rīgas 154. pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja Ilze Gangnuse, Rīgas 13. pirmsskolas izglītības iestādes „Ābecītis” skolotāja Inga Andiņa, pirmsskolas izglītības iestādes „Madariņa” skolotāja Gunita Eglīte, pirmsskolas izglītības iestādes „Imanta” vadītāja Jeļena Timofejeva un Rīgas 208. pirmsskolas izglītības iestādes mūzikas skolotāja Inga Meļķe.

Savukārt nominācijā „Par ilggadīgu darbu profesijā” balvas tika pasniegtas Rīgas 225. pirmsskolas izglītības iestādes skolotājai Inetai Tomasei, Rīgas 220. pirmsskolas izglītības iestādes vadītājai Silvijai Linabergai, pirmsskolas izglītības iestādes „Mārītes” skolotājai Tatjanai Botinai, Rīgas 110. pirmsskolas izglītības skolotāja palīdzei Lidijai Zverevai un Rīgas 239. pirmsskolas izglītības iestādes pavārei Intai Lindei.

Labāko Rīgas bērnudārzu darbinieku sveikšanas pasākumā tika pasniegti arī Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Atzinības raksti, kurus saņēma Andžela Priževoite - Rīgas 244.pirmsskolas izglītības iestādes pirmsskolas izglītības skolotāja, Inta Kārkliņa - Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Annele “ pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāja un Inga Gudēviča - Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Kurzeme” vadītāja.

Balvas labākajiem bērnudārzu darbiniekiem ik gadu tiek pasniegtas, lai sekmētu sistēmisku Rīgas pirmsskolu darbinieku ieguldījuma izvērtēšanu, lai motivētu darbiniekus darba kvalitātes paaugstināšanai, kā arī, lai izteiktu atzinību par sasniegumiem un ieguldījumu pirmsskolas izglītībā un tās attīstībā Rīgā.

Pasākumu rīkoja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja un Dzintra Āboliņa – RD Sabiedrisko attiecību nodaļa

Pēdējo reizi atjaunota 23.augustā, 2017, 17:24