Afiša (23. nov - 29. nov)

Aicina uz konferenci ”Labā prakse autisma jomā Latvijā un pasaulē. Diagnostika, terapija, atbalsts”

Sākums Izglītība Pedagogiem Aicina uz konferenci ”Labā prakse...

2016. gada 2. novembris

No 4. līdz 5. novembrim Latvijas Universitātes Lielajā aulā (Raiņa bulvāris 19) notiks Latvijas Universitātes un Latvijas Autisma apvienības organizētā konference. "Labā prakse autisma jomā Latvijā un pasaulē. Diagnostika, terapija, atbalsts". Reģistrētie dalībnieki saņems Latvijas Universitātes  Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes izsniegtu apliecību par dalību konferencē (16 stundas).

Konferences sākums ir 9.00, taču aicinām uz reģistrāciju ierasties jau no 8.30, lai izvairītos no rindām.

Informējam, ka Rīgas domes Labklājības departamenta sadarbības organizāciju darbiniekiem un Rīgas pašvaldības sociālajiem darbiniekiem ir iespēja piedalīties konferencē bez maksas. Dalībai aicinām pieteikties līdz ceturtdienas rītam, nosūtot epastu Evija.Mieze@riga.lv.

Ar Rīgas domes Labklājības departamenta atbalstu konferences ietvaros notiks vizuālā atbalsta darbnīca. Jums būs iespēja sagatavot un saņemt vizuālā atbalsta materiālus par plašu tēmu spektru - pašaprūpe, dienas režīms, uzvedības korekcijas un citi. Lūdzam savlaicīgi atsūtīt jums interesējošo tēmu sarakstu. Darbnīca notiks piektdien un sestdien līdz 16:00 paralēli konferencei. Pilna konferences programma ir pielikumā.

Vēl ir iespējams pieteikties konferencei, aizpildot pieteikuma anketu ej.uz/autismakonference

Dalības maksa konferencē:
LAA biedriem un LU lektoriem - 40 eiro
Vecākiem, kuriem ir bērni ar autiskā spektra traucējumiem, personām ar autismu un studentiem - 40 eiro
Dalības maksa diviem ģimenes locekļiem - 50 eiro (lūdzam pieteikumā norādīt abus vārdus)
Citiem - 60 eiro
Tikai vienas dienas konferences apmeklējums - 35 eiro

Rekvizīti pārskaitījuma veikšanai par dalības maksu konferencē:
Biedrība "Latvijas Autisma apvienība"
Reģ. Nr.: 40008107099
Juridiskā adrese: Torņa iela 4, Rīga, LV-1050
Banka: AS SWEDBANK SWIFT: HABALV22 IBAN: LV03HABA0551036544131