Afiša (25. jūn - 1. jūl)

Bērnu un jauniešu centra “Altona” dalība projektos rudenī

Sākums Izglītība Interešu izglītība Bērnu un jauniešu centra “Altona”...

2016. gada 31. oktobris

Rudens arī Bērnu un jauniešu centrā “Altona”  ir ražas laiks. Audzēkņi iejutušies darba ritmā, un viņu radošā darbošanās un iesaiste dažādās aktivitātēs nes jau pirmos augļus.

Tradicionālajās fotoorientēšanās sacensībās "Torņakalna pērles"  20. oktobrī piedalījās 21 komanda, kopā  82 dalībnieki. Maksimālo punktu (pērļu skaitu) savāca Rīgas Angļu ģimnāzijas komanda “Superīgās meičas”, otro vietu ieguva BJC “Altona” komanda  ”Festa izlase” un trešā vieta - BJC “Altona” komanda “Festa”. Bērniem un jauniešiem 2 stundu laikā bija jāveic dažādi uzdevumi, orientējoties Torņakalna apkaimē. Dalībnieki ar entuziasmu piedalījās aktivitātēs. Noslēgumā dalībnieki baudīja cienastu un skatījās visu komandu foto atspoguļojumu prezentāciju, saņēma dāvaniņas, pirmo trīs vietu ieguvēji - Multikino biļetes.

Joprojām turpinās sabiedrības integrācijas projekts “Altonas svētku mozaīka”.  BJC “Altona” 2 reizes nedēļā  (pirmdienās un ceturtdienās, plkst. 17.00-19.00) tiek organizēta radošā darbnīca,  kuru pirmdienās apmeklē BJC “Altona” audzēkņu vecāki, bet ceturtdienās - sociālās riska grupas bērni un jaunieši. Tā kā vismaz puse dalībnieku ir mazākumtautību, tad aktivitāšu laikā tiek veicināta latviešu valodas apguve. Nodarbības vada brīvprātīgais darbinieks brīvprātīgā darba programmas projekta ietvaros “Tavs svētku stars Altonas jubilejai”.  Projekti tiek finansēti Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Pašlaik sasniegts projekta aktivitāšu mērķis: ir izveidota stikla un keramikas flīžu mozaīka uz 23 BJC “Altona” sētas betona stabiem, kas ir mērķa grupu veltījums BJC “Altona” 50. gadadienai.

Sirsnīgi pateicamies visiem līdzšinējiem dalībniekiem, atbalstītājiem un aicinājums turpmāk skolēniem un viņu vecākiem, kā arī izglītības iestādēm būt vēl atsaucīgākām šādiem projektiem, jo audzēkņu prieks un ieguvums ir neizmērojams.

Priecāsimies sadarboties!

Projektu vadītāja Kristīne Pazare