Afiša (12. dec - 18. dec)

Rīgas Jauno tehniķu centrā foto konkurss – izstāde ”Stāsti par Latviju’’

Sākums Izglītība Interešu izglītība Rīgas Jauno tehniķu centrā foto k...

2016. gada 27. oktobris

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88, līdz 10. novembrim var aplūkot interesantu foto izstādi “Stāsti par Latviju”. Par ko jaunie fotogrāfi stāsta? Par sevi, ģimeni, draugiem un, protams, par Latvijas dabas skaistumu un krāšņumu. Iemīli savu zemi un veido savu karjeru šeit – Latvijā!

Mums patīk stāstīt stāstus un, skatoties fotogrāfijas, saskatīt autora stāstu. Saskaņā ar Nolikumu katram autoram vajadzēja iesūtīt četras fotogrāfijas, kuru izmērs ir 20x30 cm. Konkursā darbus iesniedza  jaunie fotogrāfi no BJC "Rīgas Skolēnu pils", BJC “Daugmale”, BJC ”Bolderāja”, Rīgas Dabaszinību skolas, Rīgas 5. internātpamatskolas-attīstības centra, Rīgas 95. vidusskolas, Rīgas 22. vidusskolas un Rīgas Jauno tehniķu centra. Tika iesniegtas 208 fotogrāfijas, kas veido 52 foto stāstus. Izstādē savus darbus iesūtīja 27 jaunie fotogrāfi.

Sakām sirsnīgu paldies RJTC foto pulciņa skolotājai Guntai Andersonei par ieguldīto darbu izstādes – konkursa  izveidē!

IMG_2589it.JPG

Informāciju sagatavoja