Afiša (30. mar - 5. apr)

Rīgas 180. pirmsskolas izglītības iestādē noslēgusies Karjeras nedēļa 2016

Sākums Izglītība Pirmsskolas Rīgas 180. pirmsskolas izglītības...

2016. gada 26. oktobris

Piektdien, 22.oktobrī,  Rīgas 180. pirmsskolas izglītības iestādē ar muzikālu un izglītojošu pasākumu – viktorīnu „Pēdas profesiju pasaulē”, noslēdzās Karjeras nedēļa 2016.

Karjeras nedēļu laikā pedagogi kopā ar vecākiem organizēja un novadīja bērniem 15 interesantus un aizraujošus pasākumus, kuru laikā bērni iepazina krāšņo profesiju varavīksni.

Pasākumos „Veselīgs un gards”, „Vesels un priecīgs bērns”, „Veselā miesā vesels gars” ciemojās medicīnas darbinieki. Bitenieks padarīja saldu tikšanos „Medus pilītes”.

Radoša izdevās vecāku un  bērnu būvniecības pēcpusdiena „Klucīšus paņemsim, lielu māju būvēsim”. Šūšanas cehā „Ciku, caku adatiņa” tapa skaisti brunči.

Interesantos pasākumus bērni atspoguļoja kolektīvos darbos, kuri pēc tam bija aplūkojami izstādē. Visi priecīgi, saņemtas pateicības un dāvanas, gandarījums par paveikto liels, un jau dzimst radošas idejas karjeras nedēļu pasākumiem 2017. gadā.

Pēdējo reizi atjaunota 30.marts, 2017, 17:03