Afiša (12. dec - 18. dec)

Noslēdzies LEGO konstruktoru radošais konkurss “Aiz sava loga redzu es…”

Sākums Izglītība Interešu izglītība Noslēdzies LEGO konstruktoru rado...

2016. gada 25. oktobris

20. oktobrī Bērnu un jauniešu centrā “Bolderāja” norisinājās Rīgas bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru  radošais konkurss “Aiz sava loga redzu es…”.  Konkursā piedalījās 21 dalībnieks no deviņām  izglītības iestādēm.

Darbi tika vērtēti divās vecuma grupās: 6-8 gadi un 9-11 gadi. Konkursa laikā tapa interesanti un apbrīnas vērti darbi, kurus katrs dalībnieks papildināja ar savu stāstījumu par darba saturu.

Konkursu šogad vērtēja Inese Meiere – Rīgas Pārdaugavas Izpilddirekcijas Sabiedrisko attiecību un kultūras projektu vadītāja, Atis Pelčers –  mūziķis, mākslinieks un BJC „Bolderāja” pedagogs un Evita Vītola  ilggadēja Lego pulciņa apmeklētāja un Lego entuziaste, kura pārstāvēja īpašo bērnu žūriju.

Grupā 6 – 8 gadi:

1.vieta  -  Ernests Links,  Rīgas Jauno tehniķu centrs, pedagogi – Sanita Zīverte un Vizma Virse

2.vieta - Ričards Litovnieks,  Rīgas Juglas vidusskolas, pedagogs – Maruta Duplinska

3.vieta - Sofija Tolkačova, BJC “Bolderāja”, pedagogs – Kristīne Katinska

Grupā 9 – 11 gadi:

1.vieta  -  Voldemārs Kārlis Bērziņš,  Rīgas Jauno tehniķu centrs, pedagogi – Sanita Zīverte un Vizma Virse

2.vieta - Paula Virse,  Rīgas Jauno tehniķu centrs, pedagogi – Sanita Zīverte un Vizma Virse

3.vieta - Andris Pārums, Rīgas 19.vidusskola, pedagogs - Kristīne Katinska

Bērnu žūrijas balva tika piešķirta puišiem no Rīgas 19.vidusskolas 6-8 gadu grupā Rinaldam Vītolam, bet  9-11 gadu grupā  Andim Pārumam.

Emīlija Koemeca no Rīgas Teikas vidusskolas, Rojs Jansons no Rīgas Juglas vidusskolas un Roberts Doriņš no BJC “Daugmale” ar savu neparasto un oriģinālo stāstījumu  izpelnījās žūrijas specbalvas.

Visi dalībnieki par dalību konkursā, savām pūlēm un ieguldīto darbu saņēma pateicības.

Paldies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam par atbalstu, ka arī visiem dalībniekiem, pedagogiem, vecākiem un žūrijai par ieguldīto darbu.

lego1.jpg

Informāciju sagatavoja: