Afiša (21. nov - 27. nov)

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola – attīstības centra projektu noslēguma pasākums „Kā rit laiks?”

Sākums Izglītība Skolas Rīgas Valda Avotiņa pamatskola – ...

2016. gada 18. oktobris

2016. gadā, pateicoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstam, Rīgas Valda Avotiņa pamatskola – attīstības centrs organizējis trīs projektus izglītojamiem ar speciālām vajadzībām.

Noslēguma pasākumā, 13. oktobrī, pulcējās foto izstādes - konkursa „Kā rit laiks?” dalībnieki, pedagogi un vecāki. Izstādē bija apskatāmi vairāk kā 100 darbi, kuru autori  ir Rīgas Sanatorijas internātpamatskolas, Rīgas speciālās internātpamatskolas, Rīgas 2. un 4. speciālās skolas, Rīgas 1. un 5.speciālās internātpamatskolas – attīstības centra, Rīgas 71. vidusskolas un Rīgas Valda Avotiņa pamatskolas – attīstības centra audzēkņi.

Pasākumā fotogrāfiju autori un viņu pedagogi saņēma atzinības rakstus, 1.-3.vietu ieguvēji katrā vecuma grupā arī nelielas balvas.

Dalībnieki  sociālās pedagoģes Signes Zeidakas vadībā veidoja interaktīvas gleznas, bet metodiķe Jolanta Āboltiņa pastāstīja par fotografēšanas vēsturi, parādot un pastāstot par savu sakrāto fotoaparātu kolekciju.

Izstādē, ar savu skatījumu par laika ritējumu, piedalījās arī Rīgas Valda Avotiņa pamatskolas – attīstības centra skolotāji.

Konkursa dalībnieki atzina, ka bija interesanti un izteica savus priekšlikumus nākošā gada konkursa tēmai.

Skanot grupas “Līvi” izpildītajai  “Laika dziesmiņai”, pasākuma dalībnieki atvadījās ar cerību, ka arī nākošgad šāds konkurss notiks.

Materiālu sagatavoja:
 A.Arbidāne – Rīgas Valda Avotiņa pamatskolas – attīstības centra  izglītības metodiķe

Pēdējo reizi atjaunota 20.novembrī, 2017, 15:21