Netradicionālā vieglatlētika

Sākums Izglītība Skolas Netradicionālā vieglatlētika

2016. gada 18. maijs

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola – attīstības centrs 2016. gadā, pateicoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstam, organizējis divus  projektus izglītojamiem ar speciālām vajadzībām.

Aprīlī noslēdzās vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu izstāde – konkurss „Krāsainās domas”, bet pavisam nesen – 11. maijā – sporta diena „Netradicionālā vieglatlētika”.

Savu veiklību, spēku un izturību Ķengaraga stadionā demonstrēja sākumskolas „Valodiņa”, Sanatorijas internātpamatskolas (2 komandas), 5.speciālās internātpamatskolas – attīstības centra , 2.speciālās internātpamatskolas, 4.internātpamatskolas, Strazdumuižas internātvidusskolas – attīstības centra un Rīgas Valda Avotiņa pamatskolas – attīstības centra audzēkņu komandas. Katrā komandā bija desmit dalībnieki, kuri sacentās astoņās sporta disciplīnas.

Uzvarētāju  medaļas un kausus saņēma Rīgas Valda Avotiņa pamatskolas – attīstības centra, Sanatorijas internātpamatskolas (2.komanda) un 5.speciālās internātskolas – attīstības centra komandas, bet atzinības rakstu  par aktīvu sportošanu un sadarbību komandā katrs dalībnieks.

Paldies sporta skolotājiem, kuri sagatavoja savus audzēkņus sporta dienai un atbalstīja sacensību gaitā.

Ceram, ka sporta diena „Netradicionālā vieglatlētika” kļūs par tradīciju un katru gadu maijā tie būs sporta svētki speciālo skolu audzēkņiem.

Lai visiem saulaina vasara un jaukas brīvdienas!

Tiem speciālo skolu un vispārizglītojošo skolu, kurās realizē speciālās izglītības programma,  skolēniem, kuriem patīk fotografēt, atgādinām,  ka vasara ir arī tas laiks, lai sagatavotos foto izstādei – konkursam „Kas ir laiks”, kas paredzēts jaunā mācību sākumā.

Informāciju sagatavoja:

A.Arbidāne – Rīgas Valda Avotiņa pamatskolas – attīstība centra izglītības metodiķe

Pēdējo reizi atjaunota 26.septembrī, 2017, 10:06