Afiša (23. apr - 29. apr)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Goerudio projekta noslēguma konference

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Izglītība Pedagogiem Goerudio projekta noslēguma konference

2015. gada 1. decembris

Profesionālās izglītības kompetences centrā “Rīgas Valsts tehnikums” 2015. gada 27. novembrī norisinājās projekta “Goerudio – mācīšanās procesa vadība pedagoģijas zinātnē” noslēguma konference “Forward to comprehension room”. Projekts tika uzsākts 2013. gadā un tajā piedalījās 8 partneri no dažādām Eiropas valstīm: Bulgārija, Itālija, Polija, Rumānija, Slovākija, Spānija un Latvija.

Projekta mērķis bija izveidot skolēnu un skolotāju aliansi, lai diskutētu par grūtībām, mācoties eksaktos mācību priekšmetus, un pētītu mācību metodes, kas veicina skolēnu motivāciju mācīties sarežģītas tēmas. Kā inovatīva pieeja mācību procesam tika atzīta Goerudio mācību metodika - izpratnes modeļu paņēmiens, kas ļauj atraktīvā veidā apgūt eksaktos mācību priekšmetus, pašiem skolēniem aktīvi iesaistoties mācību procesā. Galvenais projekta rezultāts ir – izstrādāti mācību materiāli – modeļi, kuri ir pieejami arī projekta mājas lapā http://goerudio.pixel-online.org/educational_products.php

Konferencē partnervalstu pārstāvji un skolotāji dalījās pieredzē par projekta laikā paveikto un demonstrēja kopā ar skolēniem izstrādātos izpratnes modeļus. Konferences noslēgumā partnervalstu eksperti diskutēja par atraktīvu metožu izmantošanas nozīmību mācību procesā, lai uzlabotu skolēnu mācīšanās rezultātus. Eksperti atzina, ka nozīmīga loma izglītības kvalitātes celšanā ir izglītības politikas veidotājiem.

 projekts.png

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 23.aprīlī, 2018, 14:07
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv