„Saules bērni” Dzegužkalna estrādē

Sākums Kultūra Jaunumi „Saules bērni” Dzegužkalna estrādē

2013. gada 30. maijs

1. jūnijā, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā no plkst. 14.00 Dzegužkalna estrādē gaidīti mazie rīdzinieki un pilsētas viesi uz koncertu „Saules bērni”,  kurā  uzstāsies gan dejotāji, gan bērnu vokālie ansambļi.

Svētku koncertā piedalīsies jauniešu deju kolektīvi „Latve” un „Dejotprieks”, bērnu deju kolektīvi „Pasaciņa” un „Kurzemīte”, kā arī Rīgas  41. vidusskolas un Iļģuciema vidusskolas deju kolektīvi. Pasākuma apmeklētāji dzirdēs arī  bērnu un jauniešu vokālo ansambļu sniegumu.  Jautro, bērniem veltīto koncertu vadīs bērnu draugs  - Zaķis.

Uz svētkiem Dzegužkalna estrādē ielūdz Rīgas Kultūras iestāžu apvienības Kultūras centrs „Iļģuciems”, pasākumu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Pēdējo reizi atjaunota 21.aprīlī, 2018, 17:56