Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Aicina pieteikt projektus Mūsdienu kultūras foruma „Baltā nakts” Iniciatīvas programmai

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Aicina pieteikt projektus Mūsdien...

2013. gada 20. maijs

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina pieteikt projektus Mūsdienu kultūras foruma „Baltā nakts” Iniciatīvas programmai. Šogad foruma devīze ir „Atver durvis!” un tas notiks naktī no 7. uz 8. septembri.

Projektus aicinātas pieteikt organizācijas, valsts un pašvaldības iestādes, uzņēmumi, mākslinieku apvienības, izglītības iestādes, kā arī ikviens radošs cilvēks. Projektu pieteicēji „Baltajā naktī” aicināti „atvērt durvis” mūsdienu kultūrai, īstenojot projektus, kas veicina izpratni un interesi par mūsdienu kultūras norisēm, kā arī iedibināt tradīciju rīkot kultūras pasākumus vietās, kur tie ikdienā nenotiek.

Iniciatīvas programmā plānots iekļaut kino un video projektus, koncertus, instalācijas, izstādes, interaktīvas starpdisciplinārus aktivitātes, teātra, dzejas, dejas un multimediju projektus, akcijas, kā arī radošās darbnīcas un starpnozaru projektus. Mūsdienu kultūras foruma „Baltā nakts” projektu norisi var plānot jebkurā pilsētas apkaimē, tostarp, neparastās un savdabīgās vietās, tādējādi sekmējot jaunu kultūras telpu rašanos.

Iesniegtie projekti tiks vērtēti atbilstoši Mūsdienu kultūras foruma „Baltā nakts” mērķim – vairot sabiedrības izpratni par mūsdienu kultūras norisēm.  

Pasākumu norise paredzēta laikā no 7. septembra  plkst. 19.00 līdz  8. septembra plkst. 3.00, kā arī no 7.septembra plkst. 15.00 līdz plkst. 23.00, ja pasākuma auditorija ir bērni un ģimenes ar bērniem.  

Visos „Baltās nakts” pasākumos ieeja ir bez maksas.

Iniciatīvas projektu pieteikuma anketa pieejama interneta vietnē www.baltanakts.lv. Projektu pieteikumi līdz 10. jūnijam jāiesūta pa e-pasta adresi projekti@baltanakts.lv.

Papildinformācija: Madara Gruntmane - Mūsdienu kultūras foruma „Baltā nakts”  kontaktpersona, tālr. 29763636, e-pasts baltanakts@baltanakts.lv

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 20.aprīlī, 2018, 16:33
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv