Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Bērnu svētki Kalnciema kvartālā

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Bērnu svētki Kalnciema kvartālā

2013. gada 27. maijs

1.jūnijā no plkst.10.00 līdz 16.00 par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai Kalnciema kvartālā notiks Bērnu svētki, kā arī norisināsies tirdziņš, kurā liela uzmanība tiks veltīta vietēja ražojuma bērnu precēm un produktiem.

Plkst.12.00 uz Kalnciema kvartāla pagalma skatuves uzstāsies Latvijas Nacionālā teātra aktieri ar koncertu no izrādes „Īstā bērnība”, kura tapusi sadarbībā ar mūziķi Kārli Kazāku un Latvijas Nacionālā teātra aktieriem.

Plkst.13.30 koncertam „Īstā bērnība” noslēdzoties uz Kalnciema kvartāla skatuves kāps izdevniecības "Liels un mazs" priekšā lasīšanas kustība „Pārdaugavas Priekšālasītāji”. Paralēli bērnu priecēs multiplikācijas filmu programmas.

Paralēli koncertam no plkst.12.00 tirdziņa teritorijā notiks dārgumu meklēšanas spēle bērniem – slēpņošana, bet Kalnciema kvartāla galerijā norisināsies radošā darbnīcabērniem „Pasaules bērni”. Kalnciema kvartāla dārzā būs iespējapūst lielos ziepju bubuļus profesionāļu pavadībā, kā arī sacensties par lielākā burbuļa balvu. Darbosies karuselis.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome.     

Sekojiet līdzi Kalnciema kvartāla programmai: www.kalnciemaiela.lv, facebook.com/kalnciemaiela, twitter.com/kalnciemaiela.

Una Meiberga
kultūras programmas vadītāja
una.meiberga@gmail.com

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 21.aprīlī, 2018, 17:56
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv