Horeogrāfei Artai Melnalksnei veltīts piemiņas koncerts „Šo mūžu es veltīju dejai”

Sākums Kultūra Jaunumi Horeogrāfei Artai Melnalksnei vel...

2013. gada 16. maijs

17. maijā plkst. 19.00 VEF Kultūras pilī (Ropažu ielā 2, Rīgā) deju kolektīvi „Skabardzēni”,  „Zalktis” un  „Swedbank” aicina uz deju skolotājai un horeogrāfei Artai Melnalksnei veltītu piemiņas koncertu „Šo mūžu es veltīju dejai”.

Kooncertā Artas Melnalksnes īso, bet radoši bagāto mūžu izdejos viņas deju bērni – Rīgas Teikas vidusskolas bērnu deju kolektīvs „Skabardzēni”, VEF Kultūras pils deju kolektīvs „Zalktis”, piedalīsies arī vidējās paaudzes deju kolektīvs „Swedbank”.

Kolektīvi sagatavojuši gan Artai, gan dejotājiem mīļas dejas, kas jau ieguvušas skatītāju atzinību, kā arī sniegs ieskatu jaunajā deju uzvedumā, kura ideja līdz galam vēl nav īstenota.

Koncerts būs kā gaišas piemiņas veltījums deju skolotājai Artai Melnalksnei un kā dzīvības un patiesa prieka apliecinājums, ko ar savām dejām Arta atstājusi  gan dejotājiem, gan visiem mums.

Biļetes iegādājamas pirms koncerta VEF Kultūras pilī. (Par iepriekšpārdošanu interesēties e-pastā: biletes@zalktsdejo.lv)

Ieejas maksa: Ls 2.00

Informāciju sagatavoja:
Zane Behmane (TDA „Zalktis”)

Pēdējo reizi atjaunota 19.janvārī, 2018, 14:25