Afiša (19. apr - 25. apr)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Muzeju nakts laikā apmeklētājiem būs atvērts Rātsnams, arī pilsētas mēra kabinets

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Muzeju nakts laikā apmeklētājiem ...

2013. gada 14. maijs

Sestdien, 18. maijā, Eiropas Muzeju nakts laikā,  otro gadu pēc kārtas būs atvērts Rīgas  Rātsnams. No plkst. 18.00 līdz 2.00 apmeklētāji varēs apskatīt Rātsnama telpas, tostarp arī pilsētas mēra kabinetu, kurā domes viesus laipni uzņems ne tikai zinoši pašvaldības pārstāvji, bet arī Rīgas domes kaķi Muris un Kuzja. Abi domes mīluļi neliegšot kopīgas fotogrāfēšanās iespējas.

Viesi varēs aplūkot arī domes sēžu zāli, strūklaku, Portretu zāli, kurā izvietotas visu iepriekšējo Rīgas mēru ģīmetnes, kā arī palūkoties uz vecpilsētu no Rātsnama balkona, kurš speciāli šajā laikā būs atvērts apmeklētājiem. Sēžu zālē varēs iemēģināt deputātu darba vietas, bet uz lielā ekrāna vērot informatīvus videomateriālus par mūsu galvaspilsētu. Otrā stāva vestibilā varēs aplūkot Rīgas vēsturiskā centra maketu. Uz apmeklētāju jautājumiem atbildēs kompetenti pašvaldības darbinieki.

Savukārt pilsētas izstāžu zālē Mākslas Telpa (Kungu ielā 3, zem Rātslaukuma) apmeklētājiem būs iespēja apskatīt starptautisku laikmetīgās mākslas izstādi Ingredients. Plkst. 18.30, 19.45 un 21.00 paredzētas ekskursijas. Mākslas Telpa būs atvērta no plkst. 18.00 līdz 22.00.

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 19.aprīlī, 2018, 16:21
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv