Jau piekto gadu pēc kārtas - LKA Latvijas Kultūras koledžas studentu rīkotie Ziedoņdārza svētki

Sākums Kultūra Jaunumi Jau piekto gadu pēc kārtas - LKA ...

2013. gada 13. maijs

Ceturtdien, 16. maijā, no plkst.14.00 Ziedoņdārzā norisināsies Latvijas Kultūras akadēmijas Latvijas Kultūras koledžas studentu un pasniedzēju kopīgi veidotais festivāls Ziedoņdārza svētki, kas jau piekto gadu priecēs galvaspilsētas iedzīvotājus kā arī viesus un atklās Rīgas brīvdabas festivālu sezonu. Ziedoņdārza svētkos ieeja bez maksas.

Šī gada Ziedoņdārza svētku tēma ir „Pilsētas instinkti”, kas iezīmē radošumu kā pilsētnieka un pilsētvides attīstības svarīgu resursu. Aicinot Rīgas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem atklāt pilsētas instinktus sevī, tiks īstenots solis tuvāk radošākai sabiedrībai un pilsētvidei.

Šogad uz Ziedoņdārza skatuves kāps tādas jau atzinību guvušas grupas kā „The Velvet Supernova”, „Pyro trees”, „Neon Saturdays”, „Gapoljeri”. Elektroniskās mūzikas teltī varēs baudīt dažādu DJ uzstāšanos.

Ziedoņdārza svētku apmeklētājiem tiks piedāvātas dažāda satura un rakstura aktivitātes, lai ikviens svētku dalībnieks varētu atrast sev interesējošu nodarbi.  Radošajiem - auduma apdrukas darbnīca, „Cinnabon” kēksiņu darbnīca, upcycled tērpu radīšana un modes skate. Aktīvajiem - zumba deju meistarklases, inline, skeitborda un bmx paraugdemonstrējumi. Izzināt gribošajiem - studentu pētniecisko darbu konference, studentu īsfilmas un foto izstāde. Mazākajiem svētku apmeklētājiem bērnu laukumā norisināsies radošas aktivitātes un spēles.

Atbalsta: Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Siguldas minerālūdens, Rīgas dizaina un modes vidusskola, kanēļmaizīšu ceptuve „Cinnabon”, klubs „Pie LTipa”, „Pirmā Doma”, „Rock Distribution”, „Kofeins.lv”, Monsterparks, „Gints Bude”, Latvijas skeitparku sporta veidu klubs „Straume” u.c.

Vairāk informācijas:
www.ziedondarzasvetki.lv
twitter.com/ziedondarzs
facebook.com/ziedondarzs
draugiem.lv/pilsetasinstinkti

Kontaktinformācija:                            Informāciju sagatavoja:

Katrīna Dūka                                     Liene Bērziņa

Projekta vadītāja                                 Projekta sabiedrisko attiecību vadītāja

Tel. 28347040                                     Tel. 29388949

E-pasts: katrinaduka@gmail.com       E-pasts: lienebeerzina@gmail.com