Afiša (19. apr - 25. apr)

Aicina uz Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas simfoniskā orķestra koncertu

Sākums Kultūra Jaunumi Aicina uz Pārdaugavas Mūzikas un ...

2013. gada 30. aprīlis

Otrdien, 30. aprīlī Svētā Pētera baznīcā plkst. 18.00 notiks Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas simfoniskā orķestra koncerts, līdz ar kuru “Muzikālo otrdienu” ciklā tiek atšķirta jauna lappuse Rīgas koncertdzīvē, iepazīstinot klausītājus ar jaunajiem, topošajiem mūziķiem no mūzikas skolām.

Šajā koncertā pedagogs, orķestra mākslinieciskais vadītājs un diriģents Boļeslavs Voļaks programmai izvēlējies Bizē, Emīla Dārziņa, Brāmsa, Vivaldi, Kasado un Viļņa Salakas skaņdarbus.

Koncertprogrammas arī turpmāk sniegs ieskatu Rīgas mūzikas skolu un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas docētāju un studentu iestudētajos klasiskās mūzikas piemēros. Muzikālais notikums ļaus klausītājiem izbaudīt baznīcas arhitektūras majestātisko klātbūtni un iepazīties ar Rīgas muzikālās dzīves aktualitātēm.

Ieejas maksa Ls 1.00. Skolēniem un pensionāriem Ls 0.50.

Pēdējo reizi atjaunota 19.aprīlī, 2018, 16:35