Afiša (19. apr - 25. apr)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Tiek pārcelta koncertprogramma Rīgas Sv. Pētera baznīcā ar Prauliņas un Tigula kompozīcijām

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Tiek pārcelta koncertprogramma Rī...

2013. gada 17. aprīlis

Šodien, 17. aprīlī, plānotais koncerts „Intro“ tiek pārcelts uz 22. maiju plkst.19.00.  Koncerts tāpat notiksRīgas Sv. Pētera baznīcā, un tajā piedalīsies jauniešu koris „Mūza“, Sniedze Prauliņa (flauta, soprāns), Līga Paegle (alts),Liene Šņore (soprāns), Uģis Krišjānis (klavieres), Matīss Akuraters (perkusijas), Māris Rupainis (bass), Edgars Šubrovskis (ģitāra).

Koncertā klausītāju vērtējumam tiks nodoti un pirmatskaņotivairāki 2013. gadā tapuši jaundarbi. Koncerta programma veidota ciešā sadarbībā ar jauno mūziķiSniedzi Prauliņu un komponistu Raimondu Tiguli.

Koncerta „Intro“ programma iezīmēs jaunu pieeju mūsdienu kora mūzikai, kurā kora a cappella dziedājums ir apvienots ar novatoriskiem, elektroakustiskiem papildinājumiem.Īpašs notikums koncertā būsvairāku Sniedzes Prauliņas skaņdarbu pirmatskaņojumi plašākai publikai.

muza2.jpg

Sniedze Prauliņa ir jauna mūziķe, kas komponē un atskaņo savu orģinālmūziku. Viņas mūzika izceļas ar īpašu personiskumu un sirsnību, tēlainību un melodiskumu. Sniedzes Prauliņas mūzikas burvība slēpjas tās vienkāršībā un neparastās sajūtās, kuras tā rada. Koncertā „Intro“ Sniedze Prauliņa uzstāsies gan kopā ar saviem draugiem un muzikālajiem domubiedriem, gan ar jauniešu kori „Mūza“, pirmatskaņojot vairākus skaņdarbus no savas jaunākās programmas.

Koncerta “Intro” mērķisir turpināt jauniešu kora “Mūza” aizsākto jaundarbu veidošanas iniciatīvu un parādīt pašreizējā radošā darba rezultātus, kas tapuši sadarbībā ar komponistiem, iepazīstināt klausītājus ar kora jauno virzību un parādīt jaunu pieeju mūsdienu kora mūzikai. Kora jaunākā programma sagatavota intensīvā darbā šī gada pirmajos mēnešos,kā arī, iespējams, parāda jaunus ceļus kora mūzikas attīstībai Latvijā un pasaulē.

Biļetes var iegādāties Rīgas Sv.Pētera baznīcas kasē, to cena Ls 1.00 un Ls 0.50.

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 19.aprīlī, 2018, 16:16
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv