Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Rīgā notiks vairāki Komunistiskā genocīda upuru piemiņai veltīti pasākumi

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Rīgā notiks vairāki Komunistiskā ...

2013. gada 22. marts

Pieminot 1949. gada 25. marta deportācijas un Komunistiskā genocīda upurus, Rīgā notiks piemiņas pasākumi un koncerti. Kā katru gadu, šajā dienā notiks tradicionālais gājiens no Okupācijas muzeja ēkas uz Brīvības pieminekli, kur plkst. 13.00 būs Valsts prezidenta Andra Bērziņa uzruna un svinīgā ziedu nolikšanas ceremonija. Šajā pasākumā piedalīsies arī  Rīgas domes vadība.

Savukārt plkst. 11.00 notiks piemiņas brīdis pie Šķirotavas stacijas. Tajā piedalīsies politiski represētie, Rīgas Austrumu izpilddirekcijas darbinieki, kā arī Rīgas 6. vidusskolas pūtēju orķestris „Auseklītis”.

Notiks arī vairāki koncerti. Jau 24. martā plkst. 19.00 Rīgas Domā, piedaloties profesionālajam pūtēju orķestrim „Rīga”, Valsts Akadēmiskajam korim „Latvija”, solistiem Lienei Kinčai un Valdim Jansonam, tiks atskaņots Johannesa Brāmsa „Vācu Rekviēms”. Ieeja ar bezmaksas ielūgumiem, kuri saņemami Rīgas Doma kasē. (Kases darba laiks katru dienu no plkst. 10.00 līdz 17.00.) 

25. marta vakarā, plkst. 19.00 Rīgas Domā būs iespēja dzirdēt Roberta Morana „Trīsvienības rekviēmu”, kuru atskaņos Rīgas Doma zēnu koris, čellu kvartets, arfists Oskars Krašauskis – Krauze un ērģelnieks Aleksanders Hermanns. Piemiņas brīdi dievnamā atklās koklētāja Laima Jansone un stīgu kvartets Agneses Kanniņas – Liepiņas vadībā. Arī uz šo pasākumu ieeja ar bezmaksas ielūgumiem, kuri saņemami Rīgas Doma kasē. 

Plkst. 19.00 Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai veltīts koncerts „Dzīvo ar Latviju” notiks arī Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā „Mazā Ģilde”. Klausītājiem būs iespēja dzirdēt kora „Sonore” un solista Andra Ludviga sniegumu. Koncertu vadīs aktieris Jānis Paukštello. Ieeja bez maksas 

Komunistiskā genocīda upuru piemiņai veltītie koncerti notiek ar Rīgas domes atbalstu.Papildinformācija par pasākumiem pieejama interneta vietnē: www.kultura.riga.lv

 

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 20.marts, 2018, 17:05
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv