Afiša (26. maijs - 1. jūn)

Fotoizstāde, ko ir veidojuši skolēni ar īpašām vajadzībām, uzsāk savu ceļojumu pa Rīgu

Sākums Izglītība Skolas Fotoizstāde, ko ir veidojuši skol...

2013. gada 15. marts

Otrdien, 12. martā, Pārdaugavas izpilddirekcijā tika atklāta fotoizstāde, ko ir veidojuši skolēni ar īpašām vajadzībām no Rīgas, Pleskavas, Sankt-Pēterburgas un Viborgas. Projekta dalībniekus sveica izpilddirektors M.Kalve un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta projekta pilnvarotā persona K.Graudumniece.

Jaukus priekšnesumus bija sagatavojuši bērni no Rīgas 3. speciālās pamatskolas, Rīgas 71. vidusskolas, Rīgas speciālās internātpamatskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem. Janvārī izstāde bija eksponēta Rīgas Mākslas telpā, tagad, līdz 12. aprīlim, to var aplūkot E. Smiļģa ielā 46, Pārdaugavas izpilddirekcijas telpās.

Fotogrāfijas, kas radītas Igaunijas - Latvijas - Krievijas pārrobežu sadarbības programmas "Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta ietvaros 2007.-2013. gadam"  PHOTOYOUTH projekta "Fotogrāfija jauniešiem. Fotogrāfijas mākslas pieejamība jauniešiem ar speciālajām vajadzībām" ietvaros, pārsteidz ar dziļu emocionalitāti un īpašu pasaules uztveri.

"Caur objektīva skata punktu lietas fokusējas un izskatās citādāk, nekā mēs ikdienā tās esam raduši vērot. Tu tver vienu punktu un fiksē to un vēro, kas sanāca. Radošais process rada mūsos pozitīvas domas un uzlabo garastāvokli, ceļ mūsu pašapziņu,”- atklāšanas pasākumā savas atsauksmes par dalību projektā pauda projekta dalībnieki no Rīgas 3. speciālās skolas.

Pēdējo reizi atjaunota 25.maijā, 2018, 20:07

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.