Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Tiešsaistē būs skatāmi REMA Eiropas senās mūzikas dienas koncerti

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Tiešsaistē būs skatāmi REMA Eirop...

2013. gada 12. marts

Eiropā ir dzimusi jauna svētku diena! REMA 21. martu aicina svinēt kā Eiropas Senās mūzikas dienu, kad vienlaicīgi visā kontinentā notiks Eiropas Senās mūzikas festivāli un muzikāli pasākumi. Lai sniegtu klausītājiem unikālu iespēju piedalīties REMA Eiropas Senās mūzikas dienas pasākumos, paliekot savās mājās, daži koncerti, kā arī interaktīvās tiešsaistes diskusijas un meistarklases tiks pārraidītas tiešsaistē par brīvu.

Lūk, daži REMA (Eiropas Senās mūzikas organizāciju tīkls)piedāvājumi internetā: „Bahs zviedru valodā” no Stokholmas, Džona Doulenda (John Dowland) koncerts Sardīnijā, meistarklases un darbnīcas Kopenhāgenā un Baroka orķestra Casa da Musica mēģinājums Porto – tas viss, neizejot no mājām!

Pirmā Eiropas Senās mūzikas diena – internetā bez maksas!

Ar vienlaicīgi visā kontinentā notiekošiem koncertiem, konferencēm un citiem pasākumiem, kā arī ar vairākiem bezmaksas tiešsaistes pārraidēm,  šī diena kļūs par aktīvu sumināšanas pasākumu Eiropas vēsturiskajam mūzikas mantojumam plašā klausītāju lokā. 21. marts ir Johana Sebastiāna Baha dzimšanas diena un arī pavasara sākums.

REMA Eiropas Senās mūzikas dienu atbalsta Eiropas Raidorganizāciju savienība, un tās patronese ir Eiropas Komisijas locekle, Eiropas Svienības Kultūras ministre  Andrulla Vasiliu (Androulla Vassiliou).

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 23.marts, 2018, 16:24
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv