Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Iedzīvotājus aicina piedalīties svētku noformējuma ideju konkursā

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Iedzīvotājus aicina piedalīties s...

2013. gada 6. marts

Lai veidotu interesantu, radošām idejām bagātu un atraktīvu pilsētvides noformējumu tradicionālo, piemēram, gadskārtu, valsts un pilsētas svētku laikā, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina iedzīvotājus, tajā skaitā gan fiziskas, gan juridiskas personas, piedalīties svētku noformējuma projektu konkursā.

Konkursu organizē, lai izvēlētos svētku noformējuma, vides objektu/ instalāciju mākslinieciskās skices un to realizēšanas tehniskos risinājumus Rīgas pilsētvidē.  Konkursa rezultātā, izvēloties jaunus, oriģinālus svētku noformējuma objektus un instalācijas, būs iespēja radīt svētku noskaņu pilsētā, kas priecēs ne vien rīdziniekus, bet arī pilsētas viesus.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 9. aprīlim RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, (Krišjāņa Valdemāra ielā 5), darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00. Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami interneta vietnes: www.kultura.riga.lv sadaļā „Finansēšanas konkursi”.

Kontaktinformācija par konkursa norisi – Guntars Kambars, RD IKSD Kultūras pārvaldes, Pilsētas svētku noformējuma nodaļas vadītājs, tālr.: 67043650, e-pasts: Guntars.Kambars@riga.lv.

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 23.marts, 2018, 16:24
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv