Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

„Assembly Singers” aicina uz „Pavasara koncertu”

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi „Assembly Singers” aicina uz „Pav...

2013. gada 8. marts

8. martā plkst.19.00 koncertzālē Ave Sol, Citadeles ielā  7 „Assembly Singers”  aicina uz  „Pavasara koncertu”, lai ieklausītos pavasarīgu noskaņu melodijās. Ansambļa vadītājs Ainārs Verro programmā iesaistījis azartisku vokālo ansambli un mūziķus, kas jau vairākkārt guvuši skatītāju atzinību.  

Repertuāram izvēlētas pagājušā gadsimta piecdesmito, septiņdesmito gadu dziesmas, kas aizvien pārsteidz ar emociju tiešumu un nebeidzami romantisku muzikālo izjūtu: Raimonds Pauls Purenes, Jānis Sildegs Zilā pasakā un Tā mana dzīve, Edmunds Goldšteins Baltās madaras un Neļķu ugunīs. Arī  Aleksandra Kublinska Ābeles zied un Noktirne  stāsta par pavasara atmodu, par ziedu smaržu, par mīlestības ilgošanos.

Rīgas vokālā džeza grupa „Assembly Singers” dibināta pirms divdesmit gadiem, nepārtraukti piesaistot jaunus izpildītājmāksliniekus un iestudējot plašu repertuāru, sākot no klasiskās mūzikas piemēriem līdz The Beatles hītiem. Noturīga ir mūziķu interese par džezu un populāro mūziku.   

Koncertā kopā ar „Assembly Singers” muzicē Madars Kalniņš/ taustiņi, Andris Barons/ģitāra, Jānis Olekšs/ kontrabass, Mārtiņš Miļevskis /sitaminstrumenti, Daumants Kalniņš / oboja, vokāls.

Ave Sol koncertzālē pirms un pēc koncerta kā arī starpbrīdī darbosies kafejnīca. Rādās, ka viss notiks tikpat teiksmaini kā Raimonda Paula vecajā, labajā dziesmā „Meitenes kafejnīcā”. 

www.kulturasapvieniba.riga.lv

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 23.marts, 2018, 16:24
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv