Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Rātsnamā atklās Rīgas arhitektūras Gada balvu saņēmušo būvju fotogrāfiju izstādi

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Rātsnamā atklās Rīgas arhitektūra...

2013. gada 26. februāris

Otrdien, 26. februārī,  plkst.13.00 Rātsnamā tiks atklāta konkursā „Rīgas arhitektūras Gada balva” atzīmēto būvju fotogrāfiju izstāde. Ekspozīciju veido 14 liela apjoma planšetes, kurās iekļautas laika posmā no 2006. līdz 2012. gadam Rīgas arhitektūras Gada balvu saņēmušo objektu, kā arī 2012. gadā Rīgas pilsētas arhitekta biroja atzinību saņēmušo objektu fotogrāfijas un apraksti. Izstādi organizē pašvaldības aģentūra „Rīgas pilsētas arhitekta birojs”.

Izstādes atklāšanas pasākumā Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks pasniegs Atzinības rakstus  arhitektiem Andrejam Putniņam, Jurim Bērziņam, Normundam Zitmanim un Līgai Gailei par ieguldījumu kvalitatīvas pilsētvides veidošanā Rīgas Ukraiņu skolā Visvalža ielā 4 un arhitektēm Liesmai Markovai un Aigai Rozentālei, kā arī arhitektes palīdzei Tatjanai Toropovai par Rīgas biržas ēkas atjaunošanu Doma laukumā 6 un pilsētas telpas publiskās pieejamības paplašināšanu. 

2012. gadā Rīgas arhitektūras balva piešķirta uzņēmumam SIA „Arhitektoniskās izpētes grupa”, arhitektei Liesmai Markovai, arhitektes palīdzei Tatjanai Toropovai un arhitektei Aigai Rozentālei – par Rīgas biržas ēkas Doma laukumā 6 atjaunošanu.

Konkursa „Rīgas arhitektūras Gada balva” mērķis ir sekmēt komunikāciju ar sabiedrību un veicināt profesionālu diskusiju par aktualitātēm galvaspilsētas arhitektūrā, ir pašvaldības iniciatīva pozitīvu pārmaiņu veicināšanai pilsētas arhitektūrā. Tradicionāli balva tiek pasniegta Pasaules arhitektūras dienā – oktobra mēneša pirmajā pirmdienā.

 

Papildinformācijai:
Gvido Princis,
Rīgas pilsētas arhitekts
E-pasts:Gvido.Princis@riga.lv

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 16.marts, 2018, 16:46
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv