Ziedoņdārza svētki

Sākums Kultūra Jaunumi Ziedoņdārza svētki

2011. gada 11. maijs

Latvijas Kultūras koledžas studenti Linda Tiltiņa, Ritvars Sirmais un Kārlis Pabērzs aicina rīdziniekus un Rīgas viesus uz studentu un pasniedzēju kopīgi veidoto projektu “Ziedoņdārza svētki”, kas norisināsies Ziedoņdārzā 2011.gada 13.maijā no plkst. 14:00.

Ziedoņdārza parka teritorijā notiks pārvērtības, kā rezultātā ieraudzīsiet lielu ģimenes māju ar istabām, aicinām svētku apmeklētājus paviesoties tieši vannasistabā un guļamistabā, kur varēsiet apskatīt vides objektus – “Gimenes spogulis”, “Ideju sūknis” un “Bezmiegs”.  Kā arī pārējas istabās būs sagaidāmi dažādi pārsteigumi.

Esam parūpējušies par to, lai pie mūsu vides objektiem būtu ērti piekļūt arī māmiņam ar bērnu ratiem un cilvēkiem ratiņkrēslos.

Pasākuma apmeklētājiem, kas apmeklēs tieši šīs istabas, būs iespēja piedalīties konkursā, kurā varēs iegūt jaukus t-kreklus par piemiņu.

Svētku dalībniekiem visas dienas garumā, zem atklātas debess, vairākās radošās istabās būs iespēja līdzdarboties dažādās aktivitātēs – priekšnesumos, foto sesijās, prāta spēļu sacensībās, aplūkot izstādes, videoinstalācijas un baudīt dzejas lasījumus, kā arī mūsdienu dejas un teātra priekšnesumus, programmu bērniem un aktivitātes jauniešiem.

Ziedoņdārza viesistabā viesosies Goran Gora, Māra Upmane – Holšteina, Lauris Dzelzītis, Eva Ikstena – Strapcāne, Samanta Tīna, Pulsa efekts un Evija Sloka

Pasākumā bezmaksas ieeja visas dienas garumā.

Pasākumu atbalsta: Rīgas Dome, Radio NABA, SIA Splashing, SIA Draugiem, A/S Latvijas Finieris, Latvijas Sarkanais krusts, HC.LV

Sagatavoja: Linda Tiltiņa, Latvijas Kultūras koledžas studente, e-pasts: linddatii@inbox.lv, tālr.: 22572256

Informācija par pasākumu:
www.ziedondarzasvetki.lv