Afiša (19. apr - 25. apr)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Starptautiskā konkursā koris "Sapnis" iegūst pirmo godalgu

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Starptautiskā konkursā koris ”Sap...

2011. gada 10. maijs

Šī gada 15. aprīlī Antālijā notika trešais starptautiskais koru konkurss, kurā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Koncertorganizācijas Ave Sol sieviešu koris "Sapnis" ieguva pirmo godalgu. Savukārt kora diriģente Iveta Rīsmane ir apbalvota kā vislabākā diriģente šajā konkursā.

Koris "Sapnis" konkursā izpildīja Selgas Mences darbu «Kur ir kokles», Pāvela Česnakova «Svetje Tihi», kā arī Raimonda Paula «Atziedi, dvēsele», ar savu sniegumu burtiski savaldzinot žūriju un saņemot pārliecinošu uzvaru festivālā. Konkursā piedalījās kori no Filipīnām, Maķedonijas, Bulgārijas, Turcijas un citām pasaules valstīm.

Tomēr, kā atzīst "Sapņa" meitenes, vēl lielāku gandarījumu par uzvaras lauriem sagādājusi balva, kas piešķirta kora diriģentei – talantīgā Iveta Rīsmane pasaules konkurencē atzīta par vislabāko! "Beidzot ne tikai mēs redzam, ka mums ir laba diriģente, bet viņas talants ir augstu novērtēts arī ārzemēs," ar gandarījumu atzīst dziedātājas.

Neskatoties uz to, ka pašām koristēm bija jāmeklē, kur pārģērbties, kur iedziedāties, kā nokļūt līdz konkursa vietai, latviešu neatlaidība un spēja pielāgoties jebkuriem apstākļiem ļāva sasniegt tik labu rezultātu.

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 19.aprīlī, 2018, 16:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv