Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Triennāle “Eksperimenta!”

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Triennāle “Eksperimenta!”

2011. gada 9. maijs

Tallinā tika atklāta starptautiskā laikmetīgās mākslas triennāle jauniešiem “Eksperimenta!”. Pasākuma ideja ir sekmēt laikmetīgās mākslas popularizēšanu jauniešu vidū un mākslas izglītībā kopumā.

“Eksperimenta!” iecerēta kā platforma - atspēriena punkts jaunām idejām un eksperimentiem laikmetīgās mākslas laukā.

Triennāle notiks līdz 14. jūnijam Tallinā, Dziesmu svētku paviljonā un Igaunijas Vēstures muzejā, Maarjamae pilī. Jauniešu radošajām izpausmēm atvēlēta arī Dziesmu svētku paviljona apkārtne.

Triennālē piedalās 13 valstis. Katra no tām savā ekspozīcijā atšķirīgi interpretē izstādes kopīgo tēmu “Telpa”. Izstādes dalībnieki ir 14 - 19 gadus veci jaunieši.

Latvija šajā izstādē piedalās ar savu nacionālo ekspozīciju, izstādot 35 jauno autoru - Latvijas mākslas skolu audzēkņu darbus. Rīgas pilsētu, pateicoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstam pārstāvēja jaunie mākslinieki no Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas, Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas, Māras Muižnieces Rīgas Mākslas skolas.

Pasākumu atbalsta Latvijas Republikas Kultūras ministrija.

“Eksperimenta!” notiek - 2011. gada Eiropas kultūras galvaspilsētas - notikumu ietvaros.

Informāciju sagatavoja: Agnese Staģe,Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas direktore, tālr. 67622137, 26401249, www.pmms.lv

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.aprīlī, 2018, 17:56
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv