Ar ģitāru uz tu!

Sākums Kultūra Jaunumi Ar ģitāru uz tu!

2011. gada 30. aprīlis

Ar muzikālu pasākumu bērnu un jauniešu centrā "Daugmale" 3. maijā tiks atvērta pazīstamā pašmāju mūziķa, grupas "Menuets" solista un ģitārspēles pasniedzēja Adriana Kukuvasa sarakstītā ģitārspēles apguves grāmata "Ar ģitāru uz Tu".

Adrians Kukuvass savu muzikālo izglītību ir ieguvis Jāzepa Mediņa mūzikas vidusskolas trompetes klasē, kuru absolvēja 1978.gadā, bet ģitāras spēli apguva pašmācības ceļā. Tieši tādēļ Adrians Kukuvass spēja izveidot metodiku, kas dod iespēju skolniekiem īsā laika posmā apgūt ģitāras spēli.

„Ar ģitāru uz Tu” koncentrētā veidā ir apkopota visa nepieciešamā informācija, lai spētu izprast mūzikas teorijas pamatus un tās praktisko pielietojumu, apgūstot sešstīgu ģitāras spēli. Īpaši noderīga grāmata būs tiem, kas jau spēlē kādu mūzikas instrumentu.

Iepazīstoties ar A. Kukuvasa metodiku, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas lektors; Mag.paed. ģitāras spēles pasniedzējs Zigmunds Žukovskis: „Ja gribat apgūt ģitārspēli, bet nezināt, kā to darīt, nepazīstat notis un laika iet pie skolotāja arī nav, tad grāmata, ko Jūs patlaban turat rokās, ir labākais risinājums visām šīm problēmām. Adrians atklāj visus ģitāras spēles noslēpumus un sniedz nepieciešamās zināšanas nevienu negarlaikojot, un, galvenais, dara to muzikāli.”

Bet pats grāmatas autors uzsver: „Esmu darījis visu, kas manos spēkos, lai pēc iespējas vairāk cilvēku varētu apgūt šo brīnišķīgo instrumentu!”

Grāmatas atvēršanas svētki: Ar ģitāru uz Tu
Vieta: BJC DAUGMALE (Jēkabpils iela 19a, Rīga)
Laiks: 03.05.2011. plkst. 17.00

Informāciju sagatavoja: