Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Latvijas mūzikas skolās notiks metālpūšaminstrumentu koncerti un meistarklases

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Latvijas mūzikas skolās notiks me...

2011. gada 15. aprīlis

„Latvijas Koncerti” sadarbībā ar Latvijas Brass asociāciju aprīlī un maijā organizē meistarklases un koncertus Latvijas mūzikas skolās. Latvijas Brass asociācijas mērķis ir veidot Latviju kā metālpūšaminstrumentu kultūras centru Baltijā, un attīstot šo žanru, sekmēt Latvijas mūziķu mākslinieciskā līmeņa un profesionālo kritēriju izaugsmi.

Meistarklases un koncerti notiks Saldus mūzikas skolā, Balvu mūzikas skolā, Ventspils mūzikas vidusskolā, Daugavpils mūzikas vidusskolā, Auces, Gulbenes, Ogres un Siguldas mūzikas skolās, kā arī Ķekavas kultūras centrā. Koncertos  piedalīsies trombonu kvartets „Brassa Nova”, tubu kvartets „Tubalogia”, Latvijas Brass band, pūšaminstrumentālists Vairis Nartišs.

„Nepieciešamība veidot šādu asociāciju radās reaģējot uz akūto profesionālu metālpūšaminstrumentu mūziķu trūkumu Latvijā,” skaidro asociācijas dibināšanas iniciators, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas metālpūšaminstrumentu nodaļas vadītājs docents Jānis Retenais, „jaunizveidotā asociācija nodarbosies ar pedagogu izglītošanu, veidojot dažādas meistarklases ar vietējo un ārzemju labāko profesionāļu līdzdalību. Tāpat rīkosim konkursus un vasaras apmācību kursus visu vecumu un līmeņu interesentiem”.

Latvijas Brass asociācijas koncerti un meistarklases notiks 19. aprīlī Saldus mūzikas skolā un Bērnu jaunatnes centrā; 27. aprīlī Balvu mūzikas skolā; 28. aprīlī Ventspils mūzikas vidusskolā; 10. maijā Daugavpils mūzikas vidusskolā; 13. maijā Auces mūzikas vidusskolā; 23. maijā Gulbenes un Ogres mūzikas skolās, bet 24. maijā Siguldas mūzikas skolā.

Rinta Bružēvica, „Latvijas Koncertu” sabiedrisko attiecību speciāliste

67205487, 29185551

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 23.aprīlī, 2018, 14:07
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv