”Pavasara impro turnīra” otrā cīņa 17. aprīlī Mazajā ģildē

Sākums Kultūra Jaunumi ”Pavasara impro turnīra” otrā cīņ...

2011. gada 13. aprīlis

Mazā ģilde ielūdz improvizācijas teātra draugus uz "Pavasara impro turnīra" otro cīņu 17. aprīlī plkst. 11.00 Amatu ielā 5.

Šajā reizē spēkiem mērosies studentu Teātra sporta komandas: Mazās ģildes jauniešu teātra studijas „Vinnijs” komanda, LU PPMF komanda „Improbusiņš”, jauno rīdzinieku komanda „Da Vinči bojs” un turnīra viesi no Ādažiem - komanda „Kontakts”. Cīņā ar gados vecākajiem pretiniekiem bezbailīgi apņēmusies doties arī Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas komanda.

Tiesnešu un sacensību vadītāja lomās kā ierasts būs improvizācijas teātra „ImproZoo” dalībnieki.

Turnīra fināls un labākā improvizatora noskaidrošana notiks 8. maijā, kad 17. aprīļa sacensību uzvarētājiem pretī stāsies pirmās cīņas uzvarētāji - komanda „Ananāsu ekspresis” no Ogres un Rīgas Bērnu un jaunieša centra „Laimīte” komanda.

Turnīru atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, biedrība „Teātris un Izglītība”, Rīgas Skolēnu dome, Latvijas Universitāte, Pirmā Doma un radio NABA.

Plašāka informācija - http://ej.uz/improturnirs

Pēdējo reizi atjaunota 19.janvārī, 2018, 14:25