Afiša (19. apr - 25. apr)

”Gaidot Godo” šosezon pēdējo reizi

Sākums Kultūra Jaunumi ”Gaidot Godo” šosezon pēdējo reizi

2011. gada 12. aprīlis

Ceturtdien, 14.aprīlī plkst. 19.00, kinogalerijā K-Suns, šosezon pēdējo reizi Godo aicina ļaujies pesimismam un bezjēdzībai, smiekliem un asarām un meklēt atbildes uz esamības jautājumiem absurda drāmā Gaidot Godo.

Šosezon vairāk kā 10 vakarus, stāstu par diviem iesprostotajiem vīriem izspēlēja divi sirdī aktieri (Karaliskā teātra karaliskais duets: Jānis Skutelis un Varis Klausītājs) ar diviem profesionāliem aktieriem (Mārtiņu Liepu un Juri Strengu).

Par izrādi stāsta paši Godogaidītāji:

Gogo (Jānis Skutelis): „Mēs uz skatuves nodarbojamies ar dīvainām izdarībām. Piemēram, dejojam, jo nav ko darīt. Tai pat laikā, ja cilvēks paseko pats sev līdzi, viņš pamanīs, ka nodarbojas ar tikpat bezjēdzīgām lietām kā mēs uz skatuves. Visu laiku...”

Didi (Varis Klausītājs): „Cilvēks piedzimst un viņš noteikti nomirs. Tas, ka viņam ir šis laiks un tas, ko viņš ar to iesāk – gaida kaut ko vai dara, ir ļoti aktuāli un būs aktuāli vienmēr. Realitāte ir pilnīga fikcija. Un šajā fiktīvajā realitātē cilvēkam ir vajadzīgs kaut kas, lai viņš nebūtu pilnīgi vientuļš. Šajā izrādē Godo ir tas kaut kas. Izrāde ir tieši desmitniekā.”

Lomās: Jānis Skutelis, Varis Klausītājs, Juris Strenga, Mārtiņš Liepa

Režisore: Baņuta Rubess

Izrādes vizuālā tēla māksliniece: Dace Džeriņa

Izrāde: 14.aprīlī plkst. 19:00