Imants Zemzaris pasākumu ciklā ”Latvijas mūziķi muzejam”

Sākums Kultūra Jaunumi Imants Zemzaris pasākumu ciklā ”L...

2011. gada 7. aprīlis

Trešdien, 13. aprīlī, plkst. 17.30 Rakstniecības un mūzikas muzejs (Rīgā, Pils laukumā 2) aicina uz cikla Latvijas mūziķi muzejam sarīkojumu, kurā dienu pirms komponista jubilejas varēs tikties ar Imantu Zemzari.

Sarīkojumā izskanēs divi Imanta Zemzara darbu pasaules pirmatskaņojumi: solo altam Es vēl pa fjordiem (2010), ko atskaņos Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas audzēknisPēteris Trasuns, un Trešā sonāte klavierēm Kaija (2008) paša autora sniegumā.

Sarunā ar Imantu Zemzari varēs uzzināt vairāk par viņa dzīves gaitām, slavenajām Endzelīnu un Zemzaru dzimtām un daudzpusīgo radošo darbību. Sekojot cikla Latvijas mūziķi muzejam tradīcijai, sarīkojuma noslēgumā apmeklētāji ieraudzīs, ko Imants Zemzaris ir novēlējis Rakstniecības un mūzikas muzeja kolekciju krātuvei.

Sarīkojumu vadīs muzeja kolekciju kuratore, muzikoloģe Inese Žune.

Pasākumi Rakstniecības un mūzikas muzejā notiek katru trešdienu plkst. 17.30.

Ieejas maksa Ls 1,50, pensionāriem, studentiem un skolēniem – Ls 1 (cenā iekļauts izstāžu apmeklējums).

Papildu informācija:
Maija Treile